| anonim_4396 a întrebat:

Sunt singura care considera ca "french kiss" e..aiurea? Adica cam scarbos..si sa nu ziceti chestii gen "asteapta sa mai cresti". Cei care ati mai facut asta pana acum, ce parere aveti si ce ati simtit? :/

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Clar nu ai facut ce trebuie cu cine trebuie daca asta e parerea ta

| corbulalbrosu a răspuns:

Trebuie sa-ti infrangi repulsia si sa incerci sarutul deoarece doar asa iti vei putea da seama cu adevarat daca vei continua sa consideri ca "french kiss" este aiurea sau daca iti vei schimba complet parerea si vei practica zilnic "inodarea" limbilor si schimbul de saliva. Incearca deoarece doar asa iti dai seama. Succes.

| AirănMeidăn a răspuns:

asteapta sa mai cresti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asteapta sa mai cresti e cea mai buna chestie de zis. si mie la 12 ani mi se parea scarbos

| lauraaaaaaaa33 a răspuns:

Nu mai vorbi fara sa stii
Nu am 12 ani