| GoodBoyLoveGirl a întrebat:

Deci pentru toti Noobii care zic ca este o dovada de dragoste gelozia nu-i rea cred va sfatuiesc vreo 10% e dovada de iubire dar vreo 90% de prostiestraight face

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gelozia poate veni din iubire,dar poate veni de asemenea si din orgoliu,sau dintr`o atractie mai mare. Da,poate fii si asta o dovada,dar nu e o dovada care trebuie luata in seama k adv,si gelozia exagerata chiar nu e buna si poate deveni o boala. Dar o persoana care nu este deloc geloasa pe partener/a inseamna ca chiar nu are sentimente puternice pentru ea,dar acum nici sa fie geloasa pe oricine! Gelozia poate insemna iubire,atunci cand nu e prea multa, si cand vine insotita si de alte semne, dar oricum nu gelozia caracterizeaza iubirea!

1 răspuns:
| roscataa a răspuns:

Poate ajunge chiar si pana la 95 % prostie, crede`ma laughing da e si dovada de iubire, dar toate au o limita si nu trebuie sarit calul!winking