| GMan_3569 a întrebat:

Deci... sa incep cu inceputul, sper sa nu fie sfarsitul.Care sfarsit? Sfarsitul relatiei mele cu o fata la care tin mult.De cand ne-am cunoscut, ne comportam ca si cum am fi 2 amici:Ne invitam unul la celalalt, dar nu facem nimic straight face adica stam si discutam, care ce a mai facut si ne mai dam cate o limba... si aia scurta. Ce sa fac sa fie totul mai corect? Sa parem totusi, adica sa fim niste iubiti adevarati.Ne iubim, se vede asta in ochii ei dar ne e rusine unul de celalalt, nu in sensul rau, ne sfiim sa ne aratam sentimentele! Ce sa fac? Dau fundita daca ma ajutati. Si apropo incetati cu chestii de genu':"Eu nu inteleg de ce nu discutati fata in fata despre problema si ne ceri ajutoru' pe net". Pai de aia vreau sfatul vostru nu critici asupra relatiei dintre mine si prietena mea, ok? Ms mult.

Răspuns Câştigător
| EuCuTine a răspuns:

Am un prieten cu problema asta si de 3 luni sunt un fel de " doctor lov " uite ce cred ca ar trebui sa faci. Daca ii este rusine incearca sa te uiti cu ea la filme cu specific. Nu stiu cati ani ai dar fac asa un fel de rezumat. Pune-i mama ( palma ca poate intelegi pariniti big grin ) incet pe picior nu te duce in sus ca dupa se termina tot incet incet mergi in joc pana la genunchi acolo ii faci un fel " masaj" dupa incet si foarte lent mergi in sus dar pana la jumatate ( in timpul asta vezi ce zici ce reacti are daca vezi ca scoate sunete asa " bune" mai fa lucrul asta daca nu oprestete si pupo ). Cand stai cu ea sa nu taci ca un "peste" vb dar nu mult cu dupa esti radio. Daca mergeti la o petrecere acasa la un prieten du-te cu ea incet cu ea intr un loc mai ferit si pupo si fa in acelasi timp jocul cu mama. Sper sa iti reuseasca. Nu uita ca daca vrei sa fii cu o fata mai mult nu trebuie sa faci doar sex si atata poate ca acum o sa rada uni de mine dar eu nu ma gandesc doar la mine cand sunt in "actiune" imi place sa ma joc cu corpul ei pana sa fac sex asta ma excita pe mine mult dar pe ea si mai mult, in o relatie cu sau fara activitate sexuala gura, limba, parul, respiratia si mainile sunt mai importante decat. i. Spor la treaba si nu fii egoist tongue sa se simta ca o printesa.

5 răspunsuri:
| channah_5883 a răspuns:

Am citit toate sfaturile de mai jos dar nu cred ca asa se pune problema. In primul rand sunteti la o varsta la care experimentati si invatati sa va cunoasteti (eu am 24 de ani), bun!- e ok dar mii se pare normal ca fata sa fie timida pentru ca probabil ca e si virgina si atunci se intelege de la sine de cebig grin... Tu trebuie sa fii foarte atent acum cu ea si la pasii pe care ii faci ca totul sa evolueze. Conteaza fiecare gest pentru ea pentru ca tu o sa o ghidezi catre necunoscut si pentru asta tu trebuie sa fii f atent ca s-ar putea sa iti descoperi calitati si indemanari pe care nu stiai ca le ai. Atingerile sunt f importante, fii finut, elegant si fa gesturi frumoase care sa o incite: in prima faza joaca-te cu mana prin parul ei, incearca sa o saruti pe gat sa vezi cum reactioneaza, cand o saruti nu ii baga limba pe gat sa o inneci sau sa fie ceva rapid si fara sens acorda-ti timp si sarut-o usor, tandru sa simtiti cum va excitati iti spun ca o sa ai niste senzatii unice, si apoi incearca sa te joci cu fiecare particica a corpului ei dar incepe cu cele decente si la vedere si intreab-o unde ii place cel mai mult sa fie atinsa, sarutata etc. Daca nu stie ce sa iti raspunda ia atitudine si afla tu singur ca pana la urma va trebuie usor usor sa inveti si o inveti si pe ea cu ce iti place tie. Uite e super sexy cand sunteti intr-un loc public sa o insotesti la toaleta si cand iese sa o iei prin surprindere si sa o saruti in timp ce o lipesti romantic de perete, invat-o sa devina degajata, relaxata si sa scape de inhibitii si fii tu mai tare de caracter si cu un tupeu dulce fiindca tu esti cel care o va ghida in acest univers al placerilor. Nu te grabii, acorda-ti timp ca daca le iei pe rand ai sa te bucuri de rezultat din plin si ea asemenea. Succes!happy

| GMan_3569 explică:

E cam timida, eu nu.Si da iti dau dunda imi place raspunsul, astept sa se analizeze intrebarea de server si sa apara fundele si ti-o dau o meriti mersi mult

| GMan_3569 explică:

Frate mersi mult de raspunsuri happy o sa ma decid greu cu funda dar oricum mersi mersi mersi sunteti tari app am 14 ani fac 15... dar sunt pregatiti 100% de sex. Ms ca m-ati ajutat astept sa se aprobe intrebarile ca sa dau fundele.

| forte a răspuns:

Pai... Eu sunt fata, si am cam aceeasi problema.(ma rog, limbile mai "lungi"- folosesc asa pentru ca tu ai folosit "scurta")
In fine. De ce nu o intrebi daca nu vrea sa fiti impreuna cu adevarat?
Eu asta astept, de exemplu, de la tipul cu care sunt.
Relatia pe care o am tine de o luna si ceva, si sincer, nu sunt f multumita de ea din cauza asta, insa nu am ce face, pentru ca tin la el mult, iar daca el nu vrea o relatie "Adevarata"...
Incearca sa fii tu ala indraznet. Daca si ea te place va accepta.
Bafta:*

| vegas08 a răspuns:

Buna! daca va cunoasteti de mult, teoretic vb nu ar trebui sa vie fie teama de sentimente. dar fie o sa-ti dau ceva sfaturi poate iti prinde bine...
- 1. Daca tot zici ca mergi des la ea si ea la tine, dc nu ei o sampanie ceva.si atunci vb mai lesne despre dragoste si toate cele.
- 2. Tu trebuie sa faci primul pas, si sa-i spui cati place de foarte mult. Mai bine zis trebuie sa eu dovideste, dar fa-o discret, sa no sperii, ca nu stii ce are in cap la momentul cela.
- 3. Daca tot zici ca va pupati, de ce n-ai incercao la pat.winking
BafTa! Funda?