| Maryna78 a întrebat:

De curiozitate voi despre ce vorbiti la inceputul relatiei cu iubitul /iubita vostru /voastra? Eu nu prea stiu ce sa vorbesc cu el ceea ce ma deranjeaza. Ne intelegem bine, tinem mult unul la celalalt dar nu stiu ce sa vorbesc cu el. Ne plimbam, mai stam pe banca in parc dar nu prea vorbim asa mult. Vreau cat mai multe subiecte de discutie. Du funda.

1 răspuns:
| Mrn_Deea_1994 a răspuns:

Astea ar trebui sa vina pur si simplu de la sine. Vorbiti despre situatii amuzante cu prietenii, cu familia. Sau pur si simplu incercati sa va gasiti lucrurile care le aveti in comun si asa o sa depasiti aceste momente :**..bafta