| username1234521 a întrebat:

Deci, sa va explic..Am facut dragoste cu prietenul meu acum cateva zile 4-5 zile, pe urma am vazut ca au ramas niste picuri de sperma pe pat, nu cred ca m-am asezat iar el nu si-a dat drumul in mine sau anumite lucruri, prezervativul era ok, totul era cum trebuie, acei stropi au cazut cand a dat prezervativul jos iar eu probabil m-am asezat pe el, nu stiu sigur asta, pe urma, din raspunsurile pe care le-am primit la intrebarea anterioara, toata lumea a spus ca nu am putut ramane insarcinata, menstruatia ar trebui sa imi vina pe 12-14 septembrie, in decrusul acestor 4-5 zile am fost si la strand, am stat in apa rece, calda, la frig, caldura, pe urma azi am mers la piscina in apa rece si am observat ca mi-a cazut un strop de sange pe lenjerie, ce ar trebui sa insemne asta? ca am ramas insarcinata? Sau am racit la ovare?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Stai linistita, daca ai avut sex protejat, nu ai de ce sa-ti faci griji, desii erai in perioada fertila, la sfarsit de luna.
Cat despre sperma de pe pat, prosop sau chiloti, te asigur ca nu mai este viabila sa te insemineze.

| AnotherDragHarry a răspuns:

Stai linistita... odata ce nu a ejaculat in tine si ati facut o si protejat, sunt slabe sanse sa ramai insarcinata!