| anonim_4396 a întrebat:

Am facut dragoste cu o prietena, nu mi-am dat drumul in ea, am scos-o afara si am facut laba, cu prezervativul pus, cand am dat prezervativul jos au cazut 2-3 stropi in pat, ea ca o vaca probabil s-a asezat in acel loc, sunt sanse sa ramana insarcinata? Nu stie sigur daca s-a asezat sau nu acolo, iar din cate stie ea, a stat insa doar in genunchi cand s-a intors, nu stiu daca intelegeti, am nevoie de un raspuns rapid

9 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Dude, esti un tembel. Resemneaza-te cu asta

| corbulalbrosu a răspuns:

Mai copile, ai putea sa-ti faci niscaiba griji insa probabil si acelea inutile, DOAR in cazul in care prietena ta era in acel moment in PERIOADA FERTILA a ciclului menstrual. In alte conditii ingrijorarea ta este complet inutila. happy

| seth2016 a răspuns:

Ah, o noua urgenta laughing.

Alti copii care nu au trecut pe la doctor inainte se apuce de sex. Nici nu au vorbit cu parintii, nici nu se descurca cu calendarul.

Draga Anonim, gravitatia a tinut cu tine si spermatozoizii confuzati de pe cearceaf s-au dus la fund. Sunt slabe sanse sa fi ramas insarcinata chiar daca era in perioada fertila. Plus ca petele se usuca repede si spermatozoizii mor din cauza asta.

Dar nu ai de unde sa stii ca nu a fost un ghinion. E nevoie de unul singur mai indraznet.

In concluzie: urmariti daca menstruatia apare la momentul asteptat. Daca intarzie nu intrati in panica. Mai asteptati 7 zile si fata poate face primul test de sarcina. Daca iese negativ vorbiti cu medicul cand sa reveniti pentru un nou test.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vă potriviţi, ea vacă şi tu bou.

Răspuns utilizator avertizat