| yappi a întrebat:

Deci sunt cu prietenul meu de vreo 11 zile. La inceput vorbeam zilnic si ieseam in oras dar ieri nu am vorbie deloc.Am iesit vineri seara in oras la plimbare ne'am sarutat ca ce obicei si nu dadea nici un semn de rau adica ne'am comportat normal ma tinea in brate etc.Astazi am vorbit la telefon totul ok pana seara cand unul dintre prietenii lui a inceput sa bage scarba intre noi cum ca eu as sti subiectele pentru testul de maine si ca nu vrea sa i le spun si dinalea.Am sunat sa imi explice despre ce este vb si mi-a spus ce i'a zis prietenul acela a mai spus ca l-a inervat ff tare si ca maine la scoala o sa ii spuna cateva dar el nu parea suparat pe mine ma credea ce ii spun:d si nu il minteam dar chiar nu prea inteleg de ce toti se baga intre noi in ultima vremestraight face si prietena mea a incercat sa se dea la el si acum prietenul lui oh go on.Acum eu as vrea sa stiu ce sa facem sa trecem peste toate obstacolele astea pentru ca tin la el si el la minehappy. Cum sa fac sa nu se instaleze monotonia? FUNDA:*

Răspuns Câştigător
| AlexT94 a răspuns:

Fiti Voi Insiva! Nu va lasati afectati de cei din jur! Nu le dati satisfactie, nu le faceti jocul! Aratati-le cat de mult va iubiti! Fiti nepasatori!

Bafta!

6 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Ce prieteni sunt aceea care se baga in relatia asta? Indepartati-va de ei. E cel mai bine!

| Rares20funde a răspuns:

Ii spui ca ti se pare ca nu te iubeste mult si sa iti zica adevaru.merge

| Oani a răspuns:

Suna-l sau da-i mesaj si spune-i ca il iubesti etc.si ca asta este un mic obstacol prin care trec toate cuplurile si ca ar trebui sa uitati si sa va reveniti...hey.adika va iubiti nu stricati totul dintr-o prostie...
bafta!

| aliialinaa a răspuns:

Sa nu mai ascultati vorbele altora?
Daca sunt prosti. e treaba lor.
Pot fii si invidiosi.si gelosi.si etc.
Nu ar trebui sa te intereseze ce cred/spun ei. happy

| Scriiitoare a răspuns:

Spune-i pur si simplu ca il iubesti si ca el este viata ta...nu te intereseaza ce spun ceilalti si vei auzi de la el acelasi lucru :d nu trebuie sa ii ascultati pe ceilalti, importanta este doar iubirea voastra.

| Danitsu1982011 a răspuns:

Pai in primul rand...ar trebui sa nu ii bagi in seama pe ceilalti si sa va ganditi la voi cel mai mult.Prietenii apropiati pot sa-ti fie si dusmani. daca va iubiti veti putea trece peste orice obstacol... fundabatting eyelashes?