| anonim_4396 a întrebat:

Deci, sunt indragostit intr-o colega de clasa insa ea are prieten...inainte imi spunea ca ma iubeste insa nu-i trageam atentia...acum vreau sa vad daca ma mai iubeste sau nu?! cum sa aflu fara sa o intreb pe ea in fata? (is cam timid) astept raspunsuri! PS:am 14 ani si ea la fel. (are un prieten (e mai mic big grin) da cred ca doar vrea sa ma faca invidios cu asta! va rog parerile voastre big grin DAU FUNDA PT un raspuns care ma va ajuta!

Răspuns Câştigător
| informatul a răspuns:

In primul rand vorbeste mai mult cu ea. si cand gasesti momentul spune-i ce crezi ( stiu ca e mai greu da trebuie sa o faci ) si atunci vei afla ce este intre voi... dar poate ca s-a suparat pe tine fiind ca in trecut nu ti-a dat atentie.
Ocupate mai mult de ea.

3 răspunsuri:
| informatul a răspuns:

Auzi sandu, cere-i Id de mess si zii pe mes daca in clasa tot nu poti... de exemplu ai putea intreba :
M-ai simti ceva pentru mine?

| Unicum a răspuns:

PS:incerc insa la noi in clasa suntem 14 baieti si 4 fete big grin si deci e aglomeratie la fete si parca vb cu ea insa parca ma tem sa-i zic despre sentimentele mele, ma tem sa ma refuze (atunci cand ii placea de mine aveam prietena) si acum nu stiu cum sa vad daca mai are acele sent tongue PS: are prieten insa are 12 ani big grin cred ca nu e serios vra sa ma faca pe mine invidios insa nu-s convins...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca te antelegi bine cu una din prietenele ei cele mai bune o poti antrebape ea.