| Rusoaica7 a întrebat:

Deci...sunt o fata de 14 ani, si imi place de un baiat de 18 big grin Cand am inceput sa vorbim pe mess aveam impresia ca si lui ii placea de mine >:" ma intreba tot felul de lucruri, il interesa persoana mea. happy Dar de la un timp foarte rar mai vorbim sigh As vrea sa-i spun ca imi place de el, dar nu stiu cum. broken heart Plss help me.Thanks.

Răspuns Câştigător
| IubesteEa a răspuns:

Uite si eu am 14 ani si imi place de unul de 17 ani asa si eu i-am spus ca il plac si nu stiu cum sa ajuns si el ma place si ma iubeste dar nu suntem impreunacrying deci curaj spune-i si tu ce simti pentru el si daca nu simte nici el nu-i o pierdere vei gasi pe cineva care te merita cu adevarat daca zice ca si el simte ceva pentru tine propune-i sa fiti impreuna nu numai baietii trebuie sa propuna daca nu iti propune el propune-i tu succes:*funda!?

| Rusoaica7 explică (pentru IubesteEa):

happy exact...n-am nimica de pierdut tongue big grin

| Rusoaica7 explică (pentru IubesteEa):

Hey, astazi am vorbit cu el..si da, i-am spus. blushing A spus ca si lui ii place de mine, ca sunt draguta. love struck Dar m-a intrebat daca pentru mine nu este o problema varsta (4 ani diferenta) si i-am zis ca nu, ca pana la urma sunt 4 ani nu mai multi. Dupa mi-a spus ca DACA VREAU vb maine ca e obosit. Acum astept ziua de maine big grin

11 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Crede-ma ca acel baiat vrea doar sa profite de tine (Sex). Acum te-a lasat un timp sa vada cat de bine ai prins momeala, sa il bagi tu in seama si asta ar fi un semn pentru el ca poate incepe agatatul prorpiu zis, sa te traga in patul lui si apoi pa. Chiar daca nu pare ca are intentii de astea, sa stii ca asta cauta, ce poti sa sa ii oferi unui baiat de 18 ani? tu care ai 14... ? Decat virginitatea si atata. Sper ca te-am ajutat si ai inteles mesajul meu!
Funda? plzzzzzzzzzzz?

| SentimentalConsil a răspuns:

Nu face lucrul asta ca o sa devii un animal de prada pentru el, daca a inceput sa se compoarte asa ciudat o face intentionat deoarece a vazut ca l-ai bagat in seama, eu zic ca sa lasi baietii deocamdata ca esti prea tanara si nu stii cat de parsiva poate fi una lume, mai pe la 16-17 ani este indicat sa incepi o relatie de prietenie, poti sa te superi pe mine dar nu-ti doresc decat binele

| roxaa15 a răspuns:

El la 18 ani are cu totul alte preocupari decat tine care ai 14, sa nu tesuperi pe mine dar iti spun adevarul el nu a fost si nici nu e indragostit de tine, nu are cum, el acum vrea relatii sexuale, vrea o fata pe care sa o poata prezenta prieteniilor si pooate chiar si parintilor, plus ca daca ar avea o relatie cu tine ar f si interzis prin lege el fiind major si tu minora. Mai bine vezi-ti de copilaria ta ca ai sa te indragostesti de altu mai de varsta ta sper. Bafta

Răspuns utilizator avertizat
| Rusoaica7 explică (pentru Andrei2000454):

Asa zic si eu.winking Oricum, a trecut. Am fost impreuna asta vara love struck dar ne-am despartit din cauza distantei crying, zice el.

| Rusoaica7 explică:

laughing hai ma. nu sunt genul de fata. si nici el. pe noi ne intereseaza sentimentele. si am fost impreuna. dar ne-am despartit. DISTANTA. sad

| Yllona21 a răspuns:

Sincer...la 14ani ar trebui sa ai alte preocupari, nu incepe de acum cu baieti si mai ales mai mari ca o sa regreti mai tarziu, relatiile acestea pot avea repercursiuni.