| Rianana a întrebat:

DEci va rog foarte frumos sami da-ti niste idei ce as puta sa discut cu iubitul meu ce as putea sal intreb ce subiect plssad dau fundoi

Răspuns Câştigător
| Sweet111 a răspuns:

Buna, deci fii deschisa cu el, puteti vorbi despre orice, spre ex. despre lucrurile care le aveti in comun, ce filme va plac, muzica...
daca e si el cam timid atunci deschide tu un subiect de discutie, ai putea sa-i povestesti ce nazbitii faceai cind erai mica...o sa apara subiecte de dicutie cu timpul, nu ar trebui sa-ti faci griji!winking
Si ai grija comunicarea este lucrul cel mai important intr-o relatie!
o relatie fara comunicare e ca vara fara soare!
Succes! Si sarbatori fericite! love struck

4 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Bună,
E penibil. Exact cum a zis şi @xCarolina, sunteţi împreună şi nu ştiţi ce să vorbiţi? De fapt, nu este de mirare din moment ce tu ai 12 ani -.-.
Se presupune că atunci când ai o relaţie, aţi ajuns în acest stadiu poate şi pentru că aveţi ceva în comun.Despre ce poţi vorbi? Despre orice îţi vine la gură, fata mea.
Copiii ăştia...Nu înţeleg de ce dracu aveţi voi la vârsta asta iubiţi/iubite?!

| Rianana explică (pentru Ramonaaaa):

laughing) ne mai distra si noi

| xCarolina a răspuns:

Sunteti impreuna si nu stiti ce sa vorbiti? Draga mea, asta nu e prea bine. Daca sunteti un cuplu inseamna ca va intelegeti si nu exista momente de raceala intre voi.Sunteti totusi tineri, deci sa trecem cu vederea. Vorbiti si voi despre muzica, filme, jucati ceva jocuri, faceti-va planuri unde sa iesiti, incercati sa va imaginati cum o sa fie viata voastra cand veti mai creste, faceti tot felul de liste cu ce va place si ce nu va place unuia la celalalt, cu ce planuri aveti pentru anul urmator si tot asa. Daca sunteti impreuna, inseamna ca aveti anumite puncte comune de care sa profitati.

| Rianana explică:

Mentionez ca am 12 ani