| DailySmoker a întrebat:

Deeeci, am ajuns iar in aceeasi situatie l-), iar apelez la voi, sunt clasa a-9-a, zilele astea am observat o fata prin liceu care imi cam place, nu ne stim, nu am mai vorbit niciodata cu ea, ma gandeam sa intru in vorba cu ea, dar nu am motiv si nu sunt sigur daca e o idee atat de buna, as putea sa incerc si pe Facebook. Voi ce parere aveti happy? Banuiesc ca ati trecut si voi prin asa ceva.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e un banc, sa stii ca e foarte reusit.aia cu facebooku' m-a dat pe spate! daca ai vorbit serios e nasol.deci tu ai filat o gagica, si vrei sa incerci pe net s-o abordezi? sau cum? in fine.n-ai tupeu daca nu te duci acum la ea si-i spui ceva tare! gasesti tu ceva.eu cred ca esti un baiat destept!

| DailySmoker explică (pentru anonim_4396):

Imi poti explica ce ti s-a parut atat de amuzant la faza cu facebooku? happy, ca sincer eu nu vad nimic amuzant

| anonim_4396 a răspuns (pentru DailySmoker):

...pentru tine poate fi ceva normal! pentru mine poate fi amuzant,poate fi si putin ciudat, si, mai ales pentru mine ar putea fi si foarte simplu sa incerc "sa intru pe combinatie" cu ea.e greu de explicat de ce eu "vad" ceva si tu nu.e o diferenta inte noi.pentru inceput sa spunem ca "doar de varsta".in fine.ideea e sa faci ceva, dar incearca varianta clasica.s-au, cum se mai spune, aplica metoda "old school"! succes.

| monicka a răspuns:

Eu zic sa incerci,iar daca da vreun semn ca ii place si ei,atunci fii mai insistent, iar daca nu, eu zic sa nu o deranjezi