| Anonimuous a întrebat:

Hey TPU! Am o dilema. Filmele porno gay ma excita dar mie nu mi- ar place sa ma. cineva in cur sau invers. Lesbienele nu prea ma excita, iar cele hetero da.
Mi-au placut 5 fete...dar acum nu imi mai place de nimeni. Am 12 ani.
Sunt homo? Sau e din cauza varstei?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti dus

| mihai69 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Da. KorKo_duș...
@Anonimuous - rămâi la masturbație deocamdată. Peste câțiva ani o să știi sigur, singur, ce anume îți place.

| minrest a răspuns:

Nu esti gay. Dar asa devine omul gay, prin imaginatii cu barbati. Daca nu te abtii de la astfel de filme, devii homosexual si dupa aceea o sa ai o viata de cosmar. Salut.

| ion1731 a răspuns:

Esti un om " conchenii "