| adela2012 a întrebat:

Din punctul vostru de vedere, ce inseamna sa placi pe cineva care stii ca nu simte acelasi lucru pentru tine, dar tu tot sa te gandesti la el sa nu-l poti uita?
Stiu, e o intrebare cam idioata

2 răspunsuri:
| Evelinaannee a răspuns:

Pff, am trecut si eu prin asta big grin. Nu ii poti comanda inimii, daca ea a vrut sa se indragosteasca de un baiat anume, a facut-o, nu a tinut cont ca el nu tine la tine. incearca sa nu te mai gandesti, sau sa ii spui ce simnti, poate si el simnte acelasi lucru pentru tine.

| adela2012 explică (pentru Evelinaannee):

Pai i-am spus...cu vreo 6 luni in urma big grin si atunci cand i-am spus il mai placeam de cateva luni laughing). Cum am spus: ''care stii ca nu simte acelasi lucru pentru tine''winking