| anonim_4396 a întrebat:

Din socializarea virtuala iese ceva sau e timp pierdut?

11 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Poate ca DA, poate ca NU. Practic este imposibil de apreciat : ''daca iasa ceva sau e doar timp pierdut'', fiindca realizarea unei relatii de cuplu REUSITE, depinde de firea si caracterul fiecarui individ.

| Sofer a răspuns:

Timp pierdut pana dai de cineva interesat sa vorbeasca cu cineva pe care nu il cunoaste.

| LPCTSTR a răspuns:

Da și nu.
Prin da, știi deja la ce mă refer, adică la grup.
Prin nu, foarte rar vei găsi socializarea virtuală un mod de a crea realții, ți-o spun din scurt.

| cristian200313 a răspuns:

Poate ca da, poate ca nu.
Prin grupuri, cred ca e de pierdut timpul, imediat esti inactiv dupa 2 zile, te da afara.

| RAY a răspuns (pentru cristian200313):

Nu tea dat nimeni afara man invitatia dureaza 24 de ore cristian http://discord.gg/zJGVsWN
faci un cont pe discord

| Andrei0G a răspuns:

Unele „prietenii" duc la ceva, dar nu toate

| NeganMyLove a răspuns:

Crede-mă e timp pierdut! Am pierdut asa de mult timp și îmi pare rău

| RAY a răspuns (pentru NeganMyLove):

Pe ce site ti-ai pierdut timpul?

| NeganMyLove a răspuns (pentru RAY):

Nu neapărat pe un site! Cel mai mult timp stau pe YouTube!

| RAY a răspuns (pentru NeganMyLove):

Cum ai socializat pe Youtube?

| NeganMyLove a răspuns (pentru RAY):

Sunt grupuri pe YouTube!