| Roobbyy a întrebat:

Doare așa de tare cand faci prima data sex.
Fiind baiat? si daca fac fara prezervativ are ceva?

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Doare daca o bagi in graba si nu este penisul lubrifiat. Daca faci sex neprotejat risti sa devii tatic peste 9 luni sau sa te infectezi cu vreo boala sexuala.

| Sofer a răspuns:

Nu doare.

| Werrich a răspuns:

Daca o faci fara prezervativ o poti lasa gravida sau poti sa iei boli cu transmitere sexuala, in rest e ok.

| Roobbyy explică (pentru Werrich):

Si daca fac sex cu prietena mea care vreau un copil cu ea
Te ai gandit la asta?

| mont a răspuns:

Stai cuminte și nu fa nici un sex!

| MValentin a răspuns:

Ca baiat nu doare... doare putin doar daca ai o mica fimoza sa zic asa deoarece,, forțează,, acea piele sa se întinda practic dar oricum nu se simte aproape deloc

| Glenky a răspuns:

Fara prezervativ iti poti distruge viata. n-ai 10 lei de 3 prezervative?