| Betty_3410 a întrebat:

Draga. TPU, imi plk de un baiat si se pare ca lui ea placut de o anume ronela si ea ia sp varului ei alex iar el i-a spus baiatului de care imi plk iar acum a aflat toata scoala si acum toti imi sp il mai placi pe... iar mie nu imi place asta deci va rogg ajutati-ma sa scap de sentimentul acesta de rusine, va roggggg in cel mai scurt timp daca puteti

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ignora-i.
Nu le raspunde, nu le da importanta, interzice-le sa comenteze chestiunile tale personale si ia-ti un aer teribil de demn.
Vor uita.
Timpul le rezolva pe toate!