| aLyNuSh a întrebat:

Dragoste dragoste, nu esti buna de nimic. Sa incep 18 ani, baiat. Am fost cu o fata timp de 2 ani, despartiri multe, m-a inselat si tradat de cateva ori, am iertato pe motivul ca era mica(inselat adica sex), si eu ramaneam cu degetu-n gura. Trecand peste asta, de curand s-a despartit de prietenul ei, a trecut 1 an de cand ne-am despartit si am vorbit doar ca prieteni. Pana m-a pus acela cu coarne sa iesim impreuna...in timpul in care nu vobeam cu ea decat cf la 2 saptamani era foarte bine, acum parca toate sentimentele au izbucnit deodata, ea s-a schimbat mai mult, din ce am vazut nu mai este cum era(sa imbunatatit sa zic asa), dar eu dupa cum o stiu, nu pot avea incredere in ea.De exemplu acum e la ziua unui prieten de al ei...Nu stiu ce sa zic, ma rog intrebarea e urmatoarea. Cum scap de acest sentiment? Cum pot renunta la ea? Am incercat 2-3 ani, nu pot sunt gelos chiar daca nu suntem iubiti. Vreau sa termin odata pentru todeauna cu ea am suferit 2-3 ani pentru ea.Am incercat cu altcineva, degeaba nu pot sa iubesc pe altcineva. Va rog sunt disperat, nu ma gandesc decat la ea.Va rog mult o solutie serioasa! Poate ca unii baieti stiu despre ce vobresc. (iubesti o cu*va).

Răspuns Câştigător
| TimeeaBtrx a răspuns:

Uite tocmai ai facut cv, ai postat si povestesti cu mn....deci te preocupa altceva, sa treci peste asta nu ai sa poti, ai iubit'o cu adevarat si nu poti renunta la ea dar trebui sa te straduiesti pentru binele tau

7 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Nu mai fi prostul satului, că are ea chef de prosti.

| LovellyAngel a răspuns:

Cred ca este un fel de lege universala ca oamenii buni sa iubeasca curve/golani. Pacat de tine sad... Incearca sa gasesti alta fata, o fata la locul ei, ai sa vezi ca o vei putea uita.

| TimeeaBtrx a răspuns:

Baiete e trist! incearca sa compensezi lipsa ei cu altceva daca cu alta fata nu merge gaseste-ti un hobby cv sa nu te mai gandesti la ea...si nu e neaparat sa-ti cauti o iubita ci prietene, cu care sa vb, sa iesi, sa te distrezi cand iti aduci aminte de ea

| aLyNuSh explică (pentru TimeeaBtrx):

Da, fac asta dar nu merge pe termen lung, nu ai cum sa stai sa iesi mereu, de exemplu in momente ca astea, nu am ce sa fac stau si agonizez la gandul ce o face ea la acea petrecere acum...

| aLyNuSh explică (pentru TimeeaBtrx):

Da oarecum, de straduit m-am straduit 2 ani dupa prima greseala majora (A facut sex cu unul in timp ce era cu mine), iar apoi dupa ce ne-am desparit, s-a combinat cu altul si acela a2a zi a facut sex si cu el....in total cu vreo.5-6 ceva de genul cred.Sunt terminat, nu stiu cum o mai pot iubi cum o pot ierta si sa vorbesc cu ea. Daca as rupe orice legatura cu ea? Adica, nu mai raspund Ignore..si altele ar functiona?

| TimeeaBtrx a răspuns (pentru aLyNuSh):

Ar fi o idee, ar trebui sa incerci sa fi indiferent...da cati ani are domnita?laughing)

| TimeeaBtrx a răspuns (pentru aLyNuSh):

Uite tocmai ai facut cv, ai postat si povestesti cu mn....deci te preocupa altceva, sa treci peste asta nu ai sa poti, ai iubit'o cu adevarat si nu poti renunta la ea dar trebui sa te straduiesti pentru binele tau

| PowerpuffMe a răspuns:

Amice oh go on fa.ti o iubita dar nu d.aia stramba, ci buuna bunna de tot, si sa stati mult impreuna dulcegarii etc. si nu mai fi atat de iertator cu astfel de persoane, daca te.a inselat odata. vorba lui becali : " afarraa " rolling on the floor