| anonim_4396 a întrebat:

Dragoste fara orgasm...Ma simt bine, ma iubeste, suntem de 2 ani jumate impreuna dar eu nu mai reusesc sa am orgasm sad Inainte reuseam de fiecare data apoi pauza... si asa e de un an. Am doar vagi senzatii placute si atat. Se poarta frumos cu mine, avem preludiu, si degeaba. Ceva sugestii? Sunt fata, 26 ani. Multumesc

2 răspunsuri:
| addme a răspuns:

Incercati sa schimbati ceva in viata voastra sexuala. Adaugati niste jucarii, uleiuri etc. Acum nu zic sa o dati in porno. Dar uneori e bine sa mai condimentezi viata amoroasa. Si eu am avut aceiasi problema in relatia mea, si pana la urma am trecut peste. Trebuie doar sa ai rabdare si sa vorbiti despre asta. Nu e nicio rusine.
PS: asta e contul fratelui meu, eu am 24 de ani happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vizionati niste filme impreuna pe aceasta tema
si desoperiti lucruri noi
intr-o relatie este mare nevoie de lucruri noi:*