| UnCopilMicuts a întrebat:

Asemanator la intrebarea precedenta. Eu cand am facut dragoste cu prietenul meu pentru prima data penisul nu intra tot in vagin, intra jumate sau jumate si inca putin iar daca incercam mai mult simteam ca ma doare si ma intepa asa. Cum am putea sa o facem in totalitate? Si cand o facem am senzatii de urinare sau simt ca mi se zguduie burta. E normal? Cum sa transformam din momentele astea un moment de neuitat? Astept raspunsuri. Dau fundita. Multumesc frumos :*

Răspuns Câştigător
| DjWanda a răspuns:

Prima data poate fi ceva mai complicat, dragostea nu este ceva atât de simplu cum ar părea în exterior. Daca ești stresata, musculatura vaginului tau este incordata, nu te lubrifiezi natural, iar penetrarea este imposibil de facut.Inainte de a trece la actul propriu zis, ideal ar fi sa aveti un preludiu care te va ajuta sa te relaxezi si sa te bucuri din plin moment...

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cel mai pobabil ai o infectie genitala. Te poate ajuta ginecologul tau.