| Gabriela_Onutza_1994 a întrebat:

După cat timp ar putea apărea modificari dupa începerea vieții sexuale?

12 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Povestile potrivit carora dupa inceperea vietii sexuale ar apare modificari de natura fizica sunt simple ''mituri'' lansate de agarici ageamii. Unica modificare vizibila o reprezinta cresterea ''burticii'' in cazul existentei sarcinii. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Modificările climatice au început deja, indiferent și fără vreo legătură cu viața sexuală...
Altele care să fie provocate de aceasta nici nu există de fapt. Sunt doar legende urbane.

| relian a răspuns:

Modificari?laughing dar ce crezi ca iti creste ceva in plus sau pierzi ceva laughing singura modificare ar fi tu ca femeie sa ramai gravida, aia da modificare laughing in rest nu se modifica nimic.

| mentholinks a răspuns:

Pai dacă ai făcut anal nu cred ca îți va creste fundul iar sperma întinsă pe fata nu cred ca ajuta la refacerea tenului. Pot apărea modificări pe plan financiar dacă alegi sa practici o meserie din asta. Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| farazaharsweet a răspuns:

Sunt cateva modificari. Daca vrei putem vorbi pe Facebook mai multe. Da-mi Facebook-ul tau.

| Gabriela_Onutza_1994 explică (pentru farazaharsweet):

Poti sa mi zici aici, daca se poate daca nu, multumesc oricum.

| farazaharsweet a răspuns (pentru Gabriela_Onutza_1994):

Dezvoltarea soldurilor, cresterea sanilor, menstruatie mai abundenta

| PaulCata1234 a răspuns:

În viața unei fete sau a unui băiat?