| criss_1615 a întrebat:

Dupa ce mi-a trecut ciclul chiar in ultima zi a lui am facut'o cu prietenul meu si cand a bagat'o mi-a curs sange si m-a tinut 4 zile si mi-a trecut(asta se intampla pe 4-5 noiembrie) si acum pe 25 trebuia sa ii vina regulat ciclul si suntem in 28 si nu i-a venit. ce sa fac ca ne-am protejat...totu e ok.eu zic ca astea 4 zile s-au adaugat si sa ii vina pe 29. dau fundita.multumesc

Răspuns Câştigător
| MikyMi a răspuns:

Ok, Criss am sa ma rog la Doamne Doamne sa iasa cum iti doresti tu!happy
Dar parerea mea este ca trebuie sa consulti un medic in cazul in care nu vine si nu vine pentru ca poate fi vorba de ceva grav. Am prietene care au neglijat treburile astea si acum la 30 de ani fac tratamente peste tratamente (si dureroase) pentru a putea face bebelusi. Regreta enorm ca nu sau tratat la timp.
Sanatate multa!

4 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

Tot ce e posibil!
Mai asteapta, trebuie sa vina. Daca nu, fa un test sa stai linistita. Daca iese pozitiv trebuie sa fugi la ginecolog sa te convingi.

| Lora a răspuns:

Stai linistita ca iti va veni ni se intampla tuturorwinking

| criss_1615 explică:

Miki nu vreau sa iasa pozitiv eu vreau sa nu se intample nimic.nu vreau sa fac un copil

| criss_1615 explică:

Ok...mersi mult miki