| criss_1615 a întrebat:

Dupa ce mi-a trecut ciclul chiar in ultima zi a lui am facut'o cu prietenul meu si cand a bagat'o mi-a curs sange si m-a tinut 4 zile si mi-a trecut(asta se intampla pe 4-5 noiembrie) si acum pe 25 trebuia sa imi vina regulat ciclul si suntem in 28 si nu mi-a venit. ce sa fac ca ne-am protejat...totu e ok.eu zic ca astea 4 zile s-au adaugat si sa imi vina pe 29.si o acum ba ma doare burta ba nu ma doare(durerile sunt la fel cand imi vine ciclul)si simptome de sarcina nu am.nu am nimic. dau fundita.multumesc.rog seriozitate

Răspuns Câştigător
| deea40 a răspuns:

Nu trebuie sa te speri. se intampla de multe ori cand iti vine regulat sa fie o luna sau din an cand nu iti vine in aceeashi data ca de obicei.
sper ca te-am ajutat...
si bafta

3 răspunsuri:
| glamour a răspuns:

Insarcinata nu ai cum sa fii daca v-ati protejat asa ca poti sta linistita. ca sa fii mai sigura in legatura cu ciclul intreaba un ginecolog.

| glamour a răspuns:

Daca ar fi dezvirginat-o atunci nu ii curgea sange 4 zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te sfatuiesc sa mergi la un ginecolog...Parerea mea!