| criss_1615 a întrebat:

Dupa ce mi-a trecut ciclul chiar in ultima zi a lui am facut'o cu prietenul meu si cand a bagat'o mi-a curs sange si m-a tinut 4 zile si mi-a trecut(asta se intampla pe 4-5 noiembrie) si acum pe 25 trebuia sa ii vina regulat ciclul si suntem in 28 si nu i-a venit. ce sa fac ca ne-am protejat...totu e ok.eu zic ca astea 4 zile s-au adaugat si sa ii vina pe 29. dau fundita.multumesc

Răspuns Câştigător
| dydyyyy a răspuns:

Pai daca v-ati protejat ar trebui sa fie ok

si mie mi s-a intamplat sa imi intarzie 17 zile si m-am speriat foarte rau

poate sa fie vreo dereglare hormonala si pe baza de stres

fi atenta :

eu stateam cu stres si plangeam intruna crezand ca sunt insarcinata... mi-am facut un test de sarcina si dupa ce am vazut ca e negativ m-am linistit si ziua urmatoare mi-a venit

sper ca te-am ajutat happy

3 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

Azi e 29.
Nu a venit?!

| alexandra21_3435 a răspuns:

Insarcinata nu esti daca te-ai protejat, totusi i-ati un test de sarcina pentru orice singuranta. si ai dacka nu ai o menstruatie regulata nu iti fa griji mai intarzie.

| criss_1615 explică:

Ma dar ma doare burta ca la ciclu dar nu imi vine si ma dor sanii foarte rau