| AlinaMaria05 a întrebat:

Dupa primul contact sexual protejat pot aparea infectii? Daca da cum as putea sa le evit

Răspuns Câştigător
| Telombilo a răspuns:

Nu neaparat. dar daca totusi apar desi nu prea cred mergi la un doctor unde o sa-ti prescrie o reteta big grin dar sunt sanse mici sa apara infectii fiind protejat

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si tu esti tot in mai născută? si tot in acelasi an ca mine?

| yekto a răspuns:

Sansele sunt infime daca te protejezi cu prezervativ, dar nu sunt nule. daca folosesti alte metode contraceptive sansele pot creste, in dependenta de metoda folosita.

| BlitzLikeXd a răspuns:

Sunt sanse sa le eviti daca esti projetata de prezevantiv