| anonim_4396 a întrebat:

Duminica am avut primul contact sexual (protejat) si nu m-a durut nimic, luni nu am avut probleme, dar de astazi de cand m-am trezit, ma tot deranjat ceva in zona inghinala si la burta. Ce ar putea sa fie sau de la ce? Vreau pareri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Mergi frumos la medic și te va lămuri. Poate să nu fie nimic, dar poate fi și o infecție sau altceva și e păcat să nu iei măsuri la vreme.