| Idk44 a întrebat:

Tocmai astazi am fost la "Supermarket" si am cumparat o cutie de "Durex Feel Thin" dupa ce am iesit afara, l-am luat si m-am uitat la data expirarii, era inregula, totusi langa scria "Made in China", acum, dupa toate povestiile auzite despre "Made in China" credeti ca ar putea fi probleme de calitate? intreb find prima data cand am vazut pe un pachet de Durex cumparat, scris "Made in China" Mersi anticipat happy

Răspuns Câştigător
| SaveTheNature a răspuns:

Buna!
Majoritatea produselor originale se fabrica in China, Vietnam sau India.
Nu are nici o relevanta ca scrie Made in China. In supermarketuri nu se vand produse contra -facute. mai ales Durex!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Durex e printre cele mai bune marci de prezervative. Daca te intereseaza siguranta asa mult nu itneleg de ce iti iei din astea Thin

| Idk44 explică (pentru suntserios):

Pentru ca placerea este mai mare.

| Emilian65 a răspuns:

Ai mai folosit prezervative durex? Daca da, atunci de ce nu te-ai uitat de unde provin?

| Felys a răspuns:

Probeaza-l si ne spui si noua dupa