| anonimus123456789102000 a întrebat:

E a 3-a oara intrebarea asta frate. Sunt minora si simt nevoia sa fac sex. Nu vrea sa o fac cu cretini cum ati spus voi sa caut pe net sau mai stiu eu ce... vreau doar sa imi spuneti ce as putea face ca sa nu mai simt nevoia asta de sex. fara masturbari si cacaturi. tratati cu seriozitate. dau funda aluia/aia serioasa/serios

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Dorinta sexuala apare/se produce pe fondul activitatii hormonale care determina libidoul feminin. In cazul tau este vorba probabil de un libidou mai ridicat care probabil ca oricat vei incerca si ori ce vei intreprinde nu poate fi contracarat in mod natural prin vointa si abstinenta. S-ar putea sa iti fie de ajutor doar o discutie sau sa fie necesar sa participi la cateva sedinte in cadrul carora se discuta despre probleme de sex/sexualitate coordonate de catre un psihoterapeut sexolog. Sanatate!

6 răspunsuri:
| Anoim a răspuns:

Ai putea sa iti faci un prieten/prietena pentru asta sau daca nu vrei poti opta pentru prieten/prietena cu beneficii. Nu am alta idee pentru tine.

| alexandrey a răspuns:

Arati bine pentru varsta ta?

| Akarama a răspuns:

Hai pe privat te rog!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da ce are masturbatul? e ceva normal pentru adolescenti pentru a isi stapani tensiunea sexuala

| octav005 a răspuns:

Exista calmante in comert. in farmacii pentru asa ceva. nu trebuie sa decurgi la masturbari etc.
pur si simplu acele calmante se calmeaza, nu mai simti dorinta.

| Lola203 a răspuns:

Nu-mi sta in fire sa comentez daca nu stiuwinking mai documenteaza-te. Corect e fara cratima. E exact aceeasi situatie ca in cazul cuvintelor: "frumoaso", "desteapto", "urato"etc. Sau si pe astea tot cu cratima le scrii?