| VrRos86 a întrebat:

E adevărat ca la un băiat este o mândrie sa o facă cu multe fete frumoase,iar la o femeie e o rușine mare să o facă cu mulți băieți?
Am văzut ca fetele evita în mod evident un virgin și preferă să aibă experiență la sex,de aia spun ca e o mândrie ca băiatul sa capete experiență.
Iar la o fată este o rușine, eu când văd o fată pe Instagram care se postează cu mai mulți băieți pe rând, ii dau unfollow direct sa nu o mai văd. laughing

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Atat ele cat & noi santem disperati sexuali. Ele fac pe smecherele pentru ca stiu ca toti umbla dupa ele, altfel nu ar sta ca mumiile tacute sa fie abordate. Curand in cativa ani o sa avem parte de roboti sexuali (la nivel mondial) china o sa se ocupe de productie apoi sa vezi de nu o sa ingenunchieze dupa atentie ignorantele... https://www.zelexdoll.com/ ei sant cei mai buni in productia sinteticelor de silicon - fara inteligenta artificiala, schelet de aluminiu, spuma poliuretana si silicon organic toate la un loc ajuta la reducerea greutatii, www.realdoll.com face femei de la 45kg pana la 70kg aprox, in timp ce zelex a redus de la 36kg la 28kg si pret mult mai bun pentru client.

| VrRos86 explică (pentru mgtow):

Da frate o sa ne dea atenție și noi o sa le refuzăm, că o să ne satisfacă robotii nu ele, din păcate...

| euphoric a răspuns (pentru mgtow):

De parcă o să își permită oricine astfel de roboți sexuali laughing) Dar hai să visam în continuare.winking

| mgtow a răspuns (pentru euphoric):

Momentan multi au asa ceva, realdoll.com trimite 400 de papusi pe an in toata lumea, 7 papusi pe saptamana livreaza - China avand preturi mai mici are mai multe comenzi. La inceput robotii o sa coste mult dar cand incepe chinezul sa o faca atunci cresc comenzile

| mgtow a răspuns (pentru VrRos86):

Orice e posibil

| mgtow a răspuns (pentru euphoric):

O medie de calcul 400 papusi pe an 8000 dolari fiecare, altele duc si la 10 - 15000 dolari, americanul matt mckulenn cel care a inceput productia papusilor face in jur de 3.200.000 dolari pe an. Aia da afacere smechera

15 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai auzit rau!
Fetele prefera un virgin la fel de mult cum un barbat virgin prefera o fata cuminte, virgina, insemnand ca se daruiesc unul celuilalt!
Baiatul nu are nevoie sa capete experinta, ca experinta aia vine de cele mai multe ori cu boli cu transmitere sexuala, deci este de preferat un virgin, in locul unui curvar.

| VrRos86 explică (pentru Violleta2022):

Dacă ar fi asa cum zici u, acum aș avea gagică.
Dacă spun la una ca subt virgin, imediat o sa spună ca ea nu se încurcă cu neexperimentați și o sa îmi iau seen sau block.

| anonim_4396 a răspuns (pentru VrRos86):

Pai nu ii spune că ești virgin, iar caută ți una tot virgina care te va accepta din motive că și ea e la fel de "handicapata". Vorbești de parcă virginitatea e o boala laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos86):

Este asa cum zic, doar ca tu nu-ti vezi defectele si nu ti le corectezi, de aceea nu ai gagica!

| Emma30555 a răspuns:

O fata poate avea mai multi dar e important sa se respecte, sa o faca pentru placerea ei nu interes si sa fie cu tipi care o merita si au sentimente, si sa fie discreta. Nici la un barbat nu da bine sa fie usuratic, daca le schimba des si fetele il evita fiindca e prea nestatornic in plus cred ca ajungi sa te gandesti la aspectul legat de boli venerice. Dar da un baiat daca are un pic de experienta este vazut ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

To cei cu mentalitatea expusa de tine mai sus (pe care o ai si tu, din pacate) sunt tot cei care spun ca exista jucarii de baieti si jucarii de fete, culori de baiat si culori de fata si tot cei care afirma ca normal e ca un baiat sa pupe o fata si nu un alt baiat...
Probabil si tu esti virgin dupa cum intrebi. Stai linistit, experienta conteaza, dar instictul te va ajuta destul de mult si vei face tu ceva acolo
Succes.

| MariannN20 a răspuns:

Pai cum era vorba aia, noi vrem o fata fara trecut (adica sa numai aibe treaba cu fostii sau sa fie din aia care umbla cu 3 odata) si fetele vor un baiat cu viitor stii? unele fete vor barbati cu experienta deoarece vor sa fie satisfacute stii? daca dai de o fata care accepta ca esti virgin si te intelege eu zic sa te consideri norocos, si poti capata experienta cu ea
la un baiat e o mandrie atunci cand are langa el o femeie care il respecta si il sustine. cand te duci sa o faci cu alte fete frumoase asa e ceva de distractie. dar chestia e sa nu fie curvar baiatul si sa nu insele ca atunci consider ca nu e frumos deloc
sunt fete care prefera sa fie prieteni cu baietii, fetele intre ele se mananca mult dar noi baietii stim sa mai pastram secrete si mai ales sa fim intelegatori. de asta majoritatea fetelor in ziua de azi au multi prieteni baieti

| VrRos86 explică (pentru MariannN20):

Nu te mai vrea niciuna dacă ii zici ca ești virgin în ziua de azi.

| VrRos86 explică (pentru MariannN20):

Și au mulți prieteni băieți pentru a avea cu cine să o facă, prietenie între o fată și un băiat nu există, sunt doar interese proprii.

| acalmfuccboi a răspuns:

Femeile nu mă evită că sunt virgin, mă evită pentru că sunt periculos?
(sunt misogin și am tendințe extrem pentru violență)