| anonim_4396 a întrebat:

E asa de grav sa faci sex cu un barbat daca tu iti doresti atat de mult acel barbat? Adica fetelor, voi v-ati simti cu.e daca ati face asa ceva?

5 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Eu nu m-aș simți. Te susțin 100%

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Buna,
Daca tu il iubesti si simti ca e barbatul potrivit nu este nimic gresit. Daca tu ai sentimente pozitive pentru el este normal. De exemplu, sunt persoane care o fac pentru bani, ceea ce nu e normal.
Daca cineva te judeca pentru ca ai facut dragoste cu un barbat pe care il iubesti nu ii baga in seama, este ceva sanatos.
Dar daca esti minora si ai sub 17 ani este o problema grava, atunci nu e normal sa faci dragoste cu un barbat.

| Issabelle6789 a răspuns (pentru IoanaPuppy31):

Doar o intrebare, de curiozitate. Fara a fi vorba de bani ci de atractia fizica dintre o femeie sinun barbat.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Issabelle6789):

Daca sexul a fost intretinut pur si simplu din placere pentru a obtine o stare de satisfactie deosebita, oferita de o persoana care te atrage sexual nu ar trebui sa fii acuzata de imoralitate. Iar daca acest sentiment este reciproc si contactele sexuale sunt lipsite de obligatii, nefiind conditionate financiar sau material, atunci nu ar trebui sa ai deloc mustrari de constiinta sau sa-ti pui intrebari cu privire la moralitatea faptelor petrecute. Chiar daca diferenta de varsta este......mai mare. Multa sanatate!

| fifi13 a răspuns:

Nu, cum barbatii fac sex Asa putea face si noi, de ce sa fii cur*a daca faci Ceva cu cineva care iti place? Curv.le sunt altele