| Andrewwwbb a întrebat:

Salut TpU! Tocmai ce mi-am făcut o iubita, ea are 15 ani și eu 14, ne-am arătat poze cu părțile intime ale corpului iar ea acum e înnebunită sa facem sex și eu vreau, dar nu știu cum sa o abordez, gen ce sa fac.

8 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Ați fi mult mai fericiți dacă ați asculta de porunca Creatorului și ați face sex numai după căsătorie. Virginitatea e darul primit de la Creator pentru a fi dăruit numai partenerului de căsătorie. Cine ii inccalcs porunca din Biblie de a fugi de curvie îl chinuie conștiința cuvinovatie și nu ii merg lucrurile bine în viata.

| Violleta2022 a răspuns:

Tocmai ce ti-ai facut o prietena, fiindca iubitele se manaca mai tarziu cu sex, ori tu la numai 14 ansiori nu ai habar ce-i ala sex si apoi, cu un cuculet mic nu poti afce decat pipi si evantual il mai freci din cand in cand.

| helpforyou a răspuns:

Cam prea tineri pentru sex, si mai ales ca sunteti impreuna de foarte putin timp.
Ar trebui prima data sa va cunoasteti, sa aveti parte de saruturi si mangaieri. Sexul propriuzis va veni firec dupa aceste etape.

Daca ea insista sa faca sex la 14 ani posibil sa aiba deja experinta deja.

Si desigur doar cu prezervativ.

| Andrewwwbb explică (pentru helpforyou):

Are 15 ani și este virgina

| helpforyou a răspuns (pentru Andrewwwbb):

Pai daca este virgina cu atat mai mult nu trebuie sa va grabiti.

| guest112 a răspuns (pentru Andrewwwbb):

In urechi poatelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va luat necuratul mintile asta e clar, in loc sa invățati tu si prietena ta va arde de sex doi nebuni asta sunteti.

| Jwjajjsjsjjejjekwkkwjwj a răspuns:

Frate daca ai încredere în ea poți să o faci dar ai grija..folosește prezervativul pentru a evita o eventuală sarcina.Iar asta cu abordatul pai in primul rand trebuie să fiți singuri, te pui langa ea și începi să o mângâi pe mâini, in zona abdomenului și încet încet cobori. După care nu incepi ca țăranul hop cu Gigel și baga-l in fofo, o săruți și după care bagi mana la fofo te joci puțin, o inspectezi după care o pui pe ea să facă lucrul asta. Iar restul vine de la sine