| RupHerT a întrebat:

E bine sa nu imi sarut iubita un timp chiar daca aceasta vrea?

12 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Nu e bine deloc. O sa i dai impresia ca iti e scarba de ea, si ea o sa se desparta de tine.

| 愛日本 a răspuns:

Nu,s-ar simti respinsa si probabil ar pune punct relatiei.

| LoveSleep a răspuns:

Da, lasa-i si pe ceilalti, nu fi egoist.

| AirănMeidăn a răspuns:

Nu, nu e bine. Se va simti respinsa si se va satura la un momentdat sa tot incerce si tu sa nu faci nimic.

| Lawliet14 a răspuns:

Daca nu ai un motiv, intra in jocul ei. O sa vezi ca o sa-ti placa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg motivul v-ati certat... infine. De ce nu ai saruta-o daca sentimentul este egal, lol.

| TPUuser199 a răspuns:

Este bine, daca vrei sa puna ea punct relatiei. Tie cum ti-ar veni, sa iti faca ea asa? Sa te respinga, din punctul acesta de vedere?

| fqwaf a răspuns:

De ce ai face acest lucur, adica sa nu o saruti un timp. Ai chef de cearta cu ea sau esti gay?

| darkangel90 a răspuns:

Nu,nu e bine ii dai impresia ca ori ai pe alta ori vrei sa te desparti de ea.

| EdyJr a răspuns:

Dacă nu vrei s-o săruti tu, dă-o pe mâna mea, o pregătesc pentru tine big grin

| darknessahs a răspuns:

Ce motiv ai avea să nu o săruți? Eu spun că ar trebui să o săruți dacă vrea asta.Nu risca. Poate se desparte de tine sau ceva.Dar arata-i ca ii esti aproape. Poate se simte singura sau ceva.Idk.Oricum sarut-o laughing.