| CarlosAttila a întrebat:

Cand ma sarut cu iubita mea ne sarutam doar 5 secunde si dupa gata gen se trage. Eu as vrea mai mult dar ea pare ca nu vrea, de ce?

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum ar fi sa o intrebi pe ea, avand in vedere ca nu suntem capabili sa citim ganduri la distanta

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Du-te-ncolo, vino-n coace,
Lasă-mă și nu-mi da pace.
Clasic.

| Andreeush a răspuns:

De cât timp sunteți împreună?

| CarlosAttila explică (pentru Andreeush):

2 zile

| Reghqen a răspuns (pentru CarlosAttila):

E clar, poate e mai timidă ea așa.
Sau poate ca e prima ei relație cu un băiat și nu știe să sărute, sau poate ca știe dar foarte puțin și ii este rușine de faptul asta, de asta se comportă așa.

| Andreeush a răspuns (pentru CarlosAttila):

În cazul acesta cred că este timidă.

| sadrian46 a răspuns (pentru CarlosAttila):

Două zile? Și câte ore, minute și secunde. Un pic de răbdare, monșer!

| aumih16 a răspuns:

O fi timida si ea! las-o sa o i-a mai usor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate că nu dorește ca de la acel sărut să se ajungă prea departe...

| Dana1999 a răspuns:

Probabil se excita.

| Reghqen a răspuns:

Sau poate ca nu ii place cum săruți, fii mai pasional