| Baiatdeorasfshsh a întrebat:

E normal ca in liceu sa te masturbezi in grup? Ca am auzit de la altii ca au facut.

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Normal și vital.
Ce este important penrtru viață e vital.
Nu tot ce fac toți ceilalți, adică normal este și vital.
Se consideră că ce este normal ar fi și benefic, moral, bun, ok.
Nu este așa.
Ce este vital este benefic, moral, bun, ok.
Să faci labă în grup este poate normal.
La un liceu în incinta sa, se presupune că are loc un proces educațional iar la WC la liceu, urinezi și defechezi.
Mai și fumează. Este normal dar duce la boli, deci anti vital.
Să faci labă în grup la liceu?
Unde? În WC? Nu este locul potrivit. și nu este vital, este non vital.
Dacă întrebi dacă este normal poate că întrebi dacă este benefic, bine, vital, moral, frumos, ok?
După părerea mea nu.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Normal = bine, benefic, moral, frumos, ok?
Unde în liceu, în WC?
Chiar dacă ai auzit că alții au făcut, nu e normal.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa faci laba in grup, în incinta liceului nu prea e normal. Sa faci laba în grup, la vârsta la care ești la liceu nu anormal.

| CdeMetal a răspuns:

Evident, eu am doar fete in clasa si le mai ajut eu din cand in cand.

| ZyRRe a răspuns:

Ba. in afara de tigarile din buda, altceva nu-i ok.

| Gofigi a răspuns:

Numai dacă simți tu că ești singur că nu te deranjeza că ți-o vad alți facă nu ii chiar ok

| amenintareamaimutei a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Daca tu te simti bine facand asta într-un grup mai mare, fa-o, dar dacă nu vrei si doar auzi ca e smecher si cacaturi de genul mai bine stai la banca ta. Depinde si de ce fel de grup este vorba. Dacă e cineva cu care te înțelegi sa zicem ca e normal dar cu băieți mai străini nj si varsta conteaza aici..adica daca tu esti boboc sa zicem si sunt băieți de clasa a 12 a iti recomand sa nu laughing

| Jounin32155237784 a răspuns:

Da e normal