| fridda a întrebat:

E normal ca la 20 de ani ai mei sa nu fi avut vreodata un prieten,o relatie ba chiar un sarut? Nu sunt urita,problema e ca baietii vor sa fie cu mine iar eu ii resping,imi este teama ca-mi vor face rau.dar uneori simt nevoia de a avea pe cineva alaturi, de ai destainui ceva

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Normalitatea difera de la persoana la persoana ca de exemplu pentru mine tu esti o fata cuminte si rara dar normala pentru cea ce inseamna feminitate, pentru alti nu esti normala dar nu baga lumea in seama, adevarul e ca baietii vor doar sex asta e clar, imi poti trimite un mesaj daca vrei sa dialogam

| iMaDreamer a răspuns (pentru RAY):

Vrei si tu s*x? ai inceput bine, dar ai calcat pe bec la sfarsit

| Foxyyyy a răspuns (pentru iMaDreamer):

Orice barbat vrea sex.

| iMaDreamer a răspuns (pentru Foxyyyy):

Mmm, da, daca te refereai la raymusic22, tocmai a demonstrat ce-a spus mai sus.

Daca te refereai ca toti baietii sunt la fel pentru ca vor asa ceva, ei bine, afla ca oricine vrea, femei, barbati, animale, plante ect... (plante?!?)... Asa vrea natura, stii faza cu inmultitu'. Oricine vrea, dar nu oricine exagereaza si nu oricine profita.

| Foxyyyy a răspuns (pentru iMaDreamer):

Tocmai la asta ma refeream si eu, dar intrebarea ta ''Vrei si tu s*x?'' suna ca si cum te-ai fi mirat, de accea ti-am dat acel raspuns.

20 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Ai o teama care nu prea inteleg, si chiar nu cred ca este tocmai firesc/normal ca pana la aceasta varsta nici macar nu te-ai sarutat.
Nu cumva aceasta respingere sa devina un obicei si pe urma tot mai greu te vei putea imprietenii.
Ar fi cel mai indicat sa vorbesti despre asta cu parintii tai, mai ales cu mama ta, probabil ea te-ar putea sfatui cel mai bine.

| DianaDidi95 a răspuns:

Nu e nimic iesit din comun. Toate la timpul lor, vei face astea cand te vei simti tu pregatita fizic si mai ales psihic, mintal.

| MisterSecret_1898 a răspuns:

Nu uita să zâmbești, viața e frumoasă!

| iMaDreamer a răspuns:

E normal. E normal sa te pretuiesti, ba chiar ar fi anormal sa nu o faci. Poate cei mai mici ca tine, care au facut deja de toate, vor spune ca nu e normal ca la 20 de ani sa nu fi sarutat macar. Stai linistita, nu e vina ta. Pur si simplu nu ai intalnit pe cineva alaturi de care sa te simti in siguranta. Sau poate nu ai cautat cu atentie.
Ce fel de rau sa-ti faca? daca te referi la suferinta din dragoste, ei bine, e posibil sa patesti si asta, depinde peste cine dai (nu e adevarat ca toti baietii sunt la fel, nimeni nu e la fel ca altcineva). Dar riscul nu e mare, pentru ca primesti in schimb mult mai mult. Acum totul sta la alegerea ta.

| TheSmith a răspuns:

Cred ca nu prea socializezi! normalitatea difera la fiecare om! nu arunca nimeni cu pietre in tine daca la 20 de ani nu ai avut gagiu!

Răspuns utilizator avertizat
| hotdesire a răspuns:

Nu, nu e normal ca la 20ani sa nu fi avut relatii. Ai o problema.
Concret de ce iti e teama sa ti se faca rau? ce rau iti pot face?

| LostInTheDarkness a răspuns:

Virgine disperate.
Ce rau sa-ti faca? In cel mai bun caz te f***

| LoredanaaAndreeaa a răspuns:

Credeam ca sunt singura care am 17 ani si n-am avut niciun iubit pana acum. laughing

| EuDOarSieu a răspuns (pentru LoredanaaAndreeaa):

Buna. Stai linistita ca nu esti singurahappy Daca nu te superi lasa`mi intr-un mesaj id`ul tau de mess. :*

| LoredanaaAndreeaa a răspuns (pentru EuDOarSieu):

Lr.loree id meu :*

| costelus25 a răspuns:

Draga mea vezi sa nu fie o chesti e By mai tarziu sau Les

| EveliñCodruTz1996 a răspuns:

Punete bine cu un baiat care sti ca e de treaba si nu te jigneste tongue, sau ala care se poarta mai gentleman cu tine...

| alexrocko a răspuns:

Daca nu risti o sa pierzi mult. Cauta-ti un baiat care vrea sa iti fie doar amic, sa te inveti cu baietii