| Beiiuka a întrebat:

Cand ma bat tremur! straight face e Normal?

Răspuns Câştigător
| c0okie a răspuns:

Mi se intampla si mie... si sunt fata si la 17 ani ai mei, crede`ma ca nu-ti doresti sa primesti una din partea mea laughing
si stiu ca e normal asta, adrenalina inunda tot corpul tau si ai observat ca daca primesti o lovitura pe moment nu o simti? tot de`asta...adrenalina iti da o forta uimitoare si multe alte reactii la care nu te astepti happy dar ziua urmatoare, posibil sa zaci la pat de durere...( asa am patit si eu laughing )

4 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

nu e normal! renunta la batai!

| blackrose269 a răspuns:

Cred ca se numeste teama. thinking

| zzzzzzz1111 a răspuns:

Tie frica sau ai prea multi nervi cand te bati incearca sa fi calm, furia te poate face sa pierziwinking.

| Psychic a răspuns:

Unii ati raspuns corect.Frica insa difera de furie.De cele mai multe ori, tremuratul e de la frica.
Sentimentul de dupa bataie, cand ai pocnit pe cineva, nu e oribil? Asa ar trebui sa simti, chiar daca ai avut dreptate. Daca nu, ceva nu e in regula!
Quit fighting! It's wrong!