| anonim_4396 a întrebat:

E ok daca de Valentine's Day înràmez o poză cu noi doi? Cadoul e pentru el, relatia e de 1 luna si cateva zile.
Daca nu, aveti alte idei?
Nu ma pricep.

8 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Baietii astia is mai putin romantici si o sa considere ca deja il agasezi. Inca nu ii fa acest cadou ca o sa se s[erie de numa.
Mai bine da-i o cutie cu ciocolata, o scrisoare/felicitare de Valentine's Day, deci cu un mesaj corespunzator.
Mai degraba ofera-i ceva dulce cu aceasta ocazie.

| shadow72 a răspuns:

Bai terminati cu romantismele astea de 2 lei... ceva romantic se face cu cap, nu stai tu ca fata sa iti tractezi bould e prieten sub clar de luna.
sfatul meu:f***l sa ii sara ochii din cap....iti garantez ca a doua zi o sa vina cu flori la usa ta

| dia200 a răspuns:

Este o idee draguta. eu de exemplu prima data i-am dat o poerna cu poza noastra pe ea. te poti gandi si la breloguri pereche, sau medalioanele acelea care se rup in doua

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Eu in locul baiatului as fugi cat de departe pot daca la numai o luna u deja vi cu asa cadouri

| SkyPilot a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Pai daca iti pune poza aia color crapa si geamul si rama big grin

| SkyPilot a răspuns:

E o idee buna. Mai pune-i un card cu o urare frumoasa, din suflet, cu referire la sentimentele tale pentru el, si cand ii dai cadoul un sarut mai pasional ca niciodata happy

| Adelaaaaaaaa a răspuns:

Dai ceva care sa vina din inima, e frumos si ce spui tu, dar pe langa asta, scrie-i o scrisoare si pune-ti in ea toate sentimentele ce le simti pentru el, leaga-l la ochii cu ceva, si du-l intr-un loc unde sa fi-ti singuri.sub clar de luna ..si de acolo sa fie ceva romantic..sti tu.

| porumbeistar a răspuns:

Frumos ar fi sa ii dau ceva sa isi aminteasca de tine, sa il tina toata viata cum ar fi: Un album de poze cu voi 2, un ceas, s-au un tricou personalizat ar fi ce mai buna idee :* sper ca te-am ajutat...