| MădălinaDinu a întrebat:

E posibil ca de la sexul anal sa nu-ti mai vina sa faci caca?

Răspuns Câştigător
| emmaemilia a răspuns:

Nu, nu are nici o legatura, stai calma!

| MădălinaDinu explică (pentru emmaemilia):

Multumesc pentru respectul acordat, iti dau funda :*

19 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu te poti căca? De cit timp?

| LonlyWolf a răspuns:

Nu are treaba! din contra o sa faci pe tine

| corbulalbrosu a răspuns:

Din contra, slabesc muschii sfincter anali si nu vei mai reusi sa mentii fecalele ceea ce va avea efectul nedorit ca vei face caca pe tine fara sa mai reusesti sa te abtii.

| mihai69 a răspuns:

Nu.

| minrest a răspuns:

Da, se poate. Fiindca iti e frica sa nu faci in timpul actului, dezvolti o teama de a face, si cum chestiilc astea sunt foarte delicate, nu se stie unde ajungi.

| ywar a răspuns:

Din pacate faci parte dintre acelea/aceia ce nu inteleg ca fiecare parte a corpului uman ne-a fost lasata pentru un anumit scop si numai unul.

| LoveSleep a răspuns (pentru ywar):

Unde naiba erai când se discuta filosofia sexului anal acum ceva timp pe TPU? Toți erau cu gura pe mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| Morrígu a răspuns:

Ai grija sa nu faci caca cand stranuti.

| fataciocolata a răspuns:

Nu are absolut nici o treaba.

| AndreiAndreiP a răspuns:

Nu are nici o legatura

| EricCartman a răspuns:

Don't fed the troll.

| CookieStar a răspuns:

Nu. Din contră, slăbește mușchii și nu te vei mai putea ține.

| Smecherrau1213123 a răspuns:

Nu este invers doarece te odare fundul de la durere si faci caca mai usor

| AnnaBanicaxD a răspuns:

Nu va mai pierdeti timpu cu aceasta copila retardata, ea nu isi cunoaste sistemul reproducator al femeii apai al baiatului si incerca "lucruri" noi la 13-14 ani. bravo parasuto risti sa nu mai faci copii si sa faci cancer col uterin happy... omorati-o pana nu isi depune oualele.

| AnnaBanicaxD a răspuns:

E posibil sa fi retardata nu sa nu faci caca happy... la 13-14 ani ai tai in loc sa inveti carte sau sa inveti cei ala sistem reproductiv la fete si baieti faci prostii.esti o panarama aia esti... vai de tine.sa vezi cand o sa afle mata ce ai facut te pupa!

| MădălinaDinu explică (pentru AnnaBanicaxD):

Auzi? La scoala am 10 pe linie, stii tu ca intrebarea era pentru mine? Iesi de-aici! N-am facut niciodata prostii cu vreun baiat, nu stii nimic asa ca ciocu mic si vajea de-aici! Si, cauta in vocabular draga toanta, panarama/curva etc, sunt acele persoane care se culca cu multi baieti! Eu nu m-am culcat cu nici-un baiat, nu m-am dezbracat in fata la niciunul, asa ca jet ca esti asa proasta ca da gropile-n tine jigodie.