| denisuka1 a întrebat:

El zice ca nu o sa ma mai iubeasca nimeni in afara de el.Ca nu voi mai avea nicio relatie serioasa, adica ca restul vor vrea doar sex cu mine.Ca doar el ma poate iubii.Mai zice si ca e prost ca sta cu mine ca la comportamentu meu orice baiat mi-ar da verde. Dar ca ma iubeste si vrea sa ne casatorim imediat ce eu fac 18 ani.Si in acelasi timp imi spune si de altele ce sexsoase si nu stiu mai cum sunt.Plus crizele de gelozie.

Răspuns Câştigător
| Angel_5977 a răspuns:

Si tu il crezi? normal ca o sa te mai iubeasca si altcineva in afara de el, si de ce ii permiti sa iti zica de alte fete, daca te iubeste are ochi numai pentru tine nu pentru alte fete.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Lasa-l si fugi cat mai repede. Te a iubi alt barbat. Nu siu ce comportament ai, dar sunt sigura ca ti-l poti modula, ca poti fi o femeie buna, amabila, draguta, iubitoare. Pe cand ma inoiesc ca el poate fi altceva decat o scarba. e crede centrul universului, dar nu este Fa-ti viata ta, departe de un barbat care incearca sa te convinga ca valoarea ta este zero.

Răspuns utilizator avertizat
| Aanyaa a răspuns:

Da e prost, dar nu pentru ca sta cu tine, daca crede ca nu il meritit de ce nu i-a masuri si iti zice ca nu il meiti, e pre plin de el, si fi sigura ca asta nu e iubire, de ce e el asa sigur ca nu o sa te mai iubeasca nimeni in afara de el? tu il crezi? banuiesc ca nuhappy

| denisuka1 explică:

Am 18 ani

| Hachiko_3659 a răspuns:

Of doamnee. este foarte posesiv. cred ca spune acele chestii pentru ca probabil crede ca nu va mai avea alta fata, si incearca sa iti distruga stima de sine pentru a te controla. Daca cineva s-ar purta asa cu mine as pleca fara nici o retinere, fara resentimente. Sper ca te-am ajutat cat de putin happy >.