| nicolll a întrebat:

Epilatul in zona intima provoaca mancarime f mare, stiti cum se poate remedia problema asta?

5 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Nu te mai epila, scurteaza-l dar tot cu lama, chiar daca te barbieresti tot asa vei pati cand va creste parul ca si la epilare sau poate cu timpul o sa te obisnuiesti.

| Parintele a răspuns:

Foloseste o crema.

| dulshe a răspuns:

Eu mi-am cumparat, ceva ca un big, numai ca e pe baterii, si nu mai ai mancarimi deloc.

| mya_4475 a răspuns:

Si mie la fel, inca mie imi apar niste bubite ca cosurile, e naspa, este crema anume pentru iniena intima

| D-Anna a răspuns:

Depinde cu ce te epilezi iar daca provoaca asa mare mancarime foloseste niste servetele umede sau creme(lotiuni de corp). incearca sa eviti lama e aiurea.winking