| celebrulanonimz a întrebat:

Salut azi, m-am epilat in zona intima doar cu Gillette fara altceva... iar acum am o mancarime, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| udrescuf a răspuns:

Doar asteapta, asa este dupa ce te epilezi, efectul iti va trece dupa vreo 2-3 ore.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Nivea pentru piele sensibila

| corbulalbrosu a răspuns:

Foloseste spirt sanitar diluat cu multa apa. big grin

| Necunoscut112 a răspuns:

Când te epilezi data viitoare cu lama, nu o mai face în sensul invers creşterii firelor de păr. Acum ai putea să îţi dai cu o cremă calmantă după bărbierit, iar dacă nu ai, cu o cremă hidratantă.

| Againrip a răspuns:

Trebuie sa te scarpini.

| RosuStefanut a răspuns (pentru Againrip):

Spuma din abundenta clătire și un gel sau loțiune intimă imediat după ras