| paulikeEe a întrebat:

Era o vreme cand vorbeam cu o fata cam despre orice... fostul ei iubit, gaseam orice subiect de vorbit, si in ultimu timp ma ignora. Ce`as putea face? repet vorbeam cu ea despre orice. De 1 luna ma tot ignora, ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Asa am patit si eu. stiu prin ce treci. inca mai tin la ea

| unnimeni a răspuns:

Cred ca ar trebui sa'i raspunzi cu aceiasi moneda.
Fi indiferent, daca va simti lipsa ta, te va anunta.
Bafta!

| Elena_8633 a răspuns:

Eu zic ca. parintii acelei fete iau interzis sa mai vorbeasca cu tine.
Dar cel mai bine e sa o intrebi pe ea, inainte sa te duci la parintii ei si sa ii intrebi: De ce ia-ti interzis sa mai vb cu mine? straight face
Funda? sper ca te am ajutat.

| paulikeEe explică:

Elena am vorbit cu ea, adica daca incep cu cf nu raspunde si daca incep direct la subiect imi raspunde. Am intrebat-o daca vine pe afara, si zice ca nu o lasa straight face