| Ingrid16V a întrebat:

Credeti ca daca fostul iubit nu ma va vedea deloc timp de o luna, o sa ma uite?cryingcryingcryingcryingast raspcryingcrying:-ssad

Răspuns Câştigător
| adryano_7933 a răspuns:

Paih paola draga...

Daca ell te iubeste si ii esti foarte draga nu o sa te uite.

daca ii estii asa numai :-(. asa de flori de marii o sa te uitewinking.

Baftawinking:*

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu o sa te uite

| Ririru a răspuns:

Daca chiar te iubeste, tine la tine, ma indoiesc. Exista persoane[da, chiar si baieti.] care nu uita. Depinde cat de mult tine la tine.
Vrei sa te uite?

| Stefania a răspuns:

Daca te iubeste atunci nukiss

| Ea12345 a răspuns:

Cu siguranta nu. Uneori nu depinde de timp, ci de ce e in mintea si mai ales in inima lui...happy

| bOse a răspuns:

Daca te iubeste, nu o sa te uite nici dupa 2 ani.

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Daca este iubitul tau nu are cum sa te uitehappyDaca zici iubit inseamna ca te iubeste si-l iubestihappy

| ^_^just*me^_^ a răspuns:

Sunt unele persoane pe care uneori ai vrea sa le uiti si nu poti;;;; se intampla foarte des chiar si in cazul baietilor;;; depinde doar de cat de mult a tinut la tine; daca a tinut la tine, dar chiar si atunci cand tii foarte putin la cineva tot nu o poti uita...

| Adina a răspuns:

Daca tine la tine normal ca nu te uita.

cum poti uita o persoana care face/facea parte din inima ta?straight face

:]

| yunnyaaa a răspuns:

Daca tine la tine, nukiss

| Nane_5985 a răspuns:

Depinde, daca te iubeste logic ca nu, daca nu te iubeste logic ca da