| Lynnaedsalvatore a întrebat:

Sall tuturor. nu stiu ce sa fac. am o poveste. am facut kunostinta cu un baiat in luna septembrie anul trecut, si nu am mai diskutat pina in februarie, cand am reinceput sa vorbim, pe net. Tokmai atunci baiatul cu care ma intilneam a venit intr-un loc publik cu alta. Diskutam cu baiatul asta in fiecare seara si peste ceva vreme mi-am dat seama ca ma simt mult mai bine, luind in consideratie starea in care m-am aflat cand l-am vazut pe fostul cu aia. In iunie nu am vorbit, deoarece am plecat la bunici si acum incepusem din nou. Intre timp m-am impakat cu fostul si ma gindeam sa raminem prieteni, el insa a aflat ca eu ma intilnesk si nu doreste sa se implice. Acum..., am ramas buni prieteni, dar eu nu pot, permanent ma gandesc cum ar fi fost daca eu nu vorbeam deloc cu fostul, adica, ma rog, acum puteam fi nu doar prieteni, si ma omoara! ce sa fac?

1 răspuns:
| PrecioussGirl a răspuns:

Stai cu cel pe care il iubesti!
poate te-ar ajuta o lista cu ce iti place la fiecare, ce nu. cum ar fi relatia cu ei etc. si vezi poate te ajuta cu ceva. asta in cazul in care esti nehotarata.