| anonim_4396 a întrebat:

Este normal ca dupa ce ma masturbez sa-mi fie somn?

Răspuns Câştigător
| candora a răspuns:

Mda, s-au cam abatut de la subiect.
deci, eu voi raspunde: dupa un studiu efectuat cu ctv luni in urma, ameicanii au stabilit care sunt urmarile imediate le orgasmului la fete si la baieti. Ce e orgasm la fete deja stiti baieti, insa putini stiu ca si partea masculina are orgasm si se petrece in perioada in care ejaculezi. Deci, fetele dupa orgasm, vor mai multa miscare, vor ceva ce le-ar inteti atentia. In contradictie cu ele, baietii sunt cuprinsi de o stare de somnolenta. Uite si care e cauza ca dupa sex iubitul adoarme privit de iubita care inca asteapta ceva, si ca dupa ejaculare aveti o stare de somnolentawinking good luck, e de la natura!

8 răspunsuri:
| Allrc24 a răspuns:

Opreste-te! masturbarea provoaca probleme de sanatate.printre care si cresterea in inaltime.si cel mai importanta argument este pacat mare.trebuie sa mergi la spovedanie sa iti marturiesti pacatul preotului.

| mgtow a răspuns (pentru Allrc24):

Masturbarea o fi pacat dar cand si-o t.g inainte de a se casatori nu e? Tot una e zic eu si nu provoaca probleme de sanatate ci ejaculare precoce daca se face in exces, neplacere in actul sexual si probleme cu prietena ca nu rezista ea in acele conditii. Mai tinem cont ca masturbarea se asimileaza cu sexul (inainte de casatorie cum am zis inainte) si Dumnezeu iarta daca respectiva persoana e buna la suflet si nu face rau nimanui.

| Allrc24 a răspuns (pentru mgtow):

Orice activitate sexuala in afara casatoriei.e pacat.inclusiv masturbarea

| Cita a răspuns (pentru Allrc24):

Afecteaza masturbarea cresterea in inaltime? Eu stiam ca, nu are nici o legatura.

| FlorinDiablo a răspuns:

Daca ti se face somn inseamna ca obosesti foarte tare, sa nu ai probleme cu inima sunt si persoane care in timpul actului sexual pot face infarct din cauza "placerii"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. Mai ales cand il mangai pe Gigel night&day. Get a life!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, e un consum de energie.

| AdySmekeruXXX a răspuns:

Nu e o gluma nu? Adica... cand te duci la spovedit trebuie sa-i zici preotului de cate ori te-ai masurbat si te-ai f***t? laughing