| Miguel_2518 a întrebat:

Este normal sa ai marimea penisului de 18 cm la 16 ani?

8 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Cam mare...

| Hombre a răspuns:

Stai linistit, roaga-te sa mai creasca vreo 4 cm, vor veni pitipoancele singure fara sa le mai cauti.

| Allex7 a răspuns:

AAA? lolz da ce ai facut frate ai tras de el laughing) scuze dar nu prea e normal inseamna ca la 18 il faci de jumate de metru

| SkaRrY4MyLoV3 a răspuns:

Daca voua vi se pare mare...laughing mie mi se pare mica. pentru varsta lui. Eu la 16 ani o am de 22laughing deci sunt curvar de mik.

| BlackStar_Crryss_1997 a răspuns (pentru SkaRrY4MyLoV3):

Da cum sa nu, te credem... acum eu am sa ma urc in castelul meu din copac impreuna cu lady gaga straight face

| ZyReXe a răspuns:

Omfg e destul de mare pentru varsta da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oooooo...asa mare o ai?
sa vii p la mine diseara...
glumeam
deci.e ft mare, din cate stiu eu baietii la 16 ani,o au micuta tare, dar daca u o ai mare, norocul tau

| ReknoS a răspuns:

Pentru varsta ta este marimea normala