| anonim_4396 a întrebat:

Este ok pentru o fata sa ii oferi sex oral, daca nu reuseste sa aiba orgasm prin sex normal? II poate oferi limba un orgasm asemanator? Se poate simti aiurea cand o saruti jos?

46 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

KMS, discută cu iubita ta sau studiază-i reacţiile (în acele momente). Fiecare femeie este diferită şi preferinţele şi senzaţiile pot să difere.
Dar în general, da, stimularea orală se simte plăcut şi se poate ajunge şi la orgasm.

| Zazu a răspuns:

Ca stiintific,ca e probabil,ca bleah-ce scarbos...
Da, chiar e foarte OK, poate avea un orgasm si mai intens daca folosesti buzele, limba, degetele sau jucarii.Trebuie sa fii umed, tandru si rabdator, pentru ca altfel poate deranja.Sexul oral face parte si din preludiu, asta ii poate oferi relaxare si ajunge mai usor la orgasm vaginal.

| Hombre a răspuns (pentru Zazu):

Cine se pricepe, stie.winking foarte ok indrumarile tale pentru invatacei. Sa vezi sudalme de la fanaticii religiosi laughing

| RAY a răspuns:

Sti engleza? isi dau 28 de documentare despre sex absolut totul despre el

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Da

| RAY a răspuns:

Stiintific in primele 6 saptamani ne creste ambele organe sexuale adica sani, penis la ambele sexe, e fetele au un mic penis numit clitoris el daca este stimulat da orgasme este dovedit faptul ca cu cat clitorisul este mai mare cu cat placerea este mai mare, alt studiu a dat la iveala ca majoritatea nu au orgfasm prin penetrare asta pentru ca
1 clitorisul trebuie stimulat oral
2 clitorisul trebuie stimulat o perioada mai lunga
3 cle mai intense orgasme sunt tot date de clitoris, nu isi imagina ca au sperma ca ele nu au testicule au ovare da care da ovulul, desi isi recomand un film kamasutra daca vrei til caut

| Alcyon a răspuns:

Poti sa faci si chestia asta, desi e mai placut cand ai orgasm in timp ce-o faci normal. Parerea mea e ca ar trebui sa inveti sa te misti, in asa fel incat sa-i placa si ei. Incearca sa te freci mai mult de ea in timpul actului.

| Danysan a răspuns:

Sunt unii Baieti care li se pare scarbos sa faca asta dar eu ma intreb de ce mai te lauzi ca e Iubita ta daca nu ai face orice pentru ea ..Cred ca pentru a trece peste inhibitii ar trebui sa faca atata el cat si ea in acelasi timp. Normal ca prima oara o sa i se para un pic cam aiurea dar tu ca fata o sa tremuri de placere cum de fapt tremura si el daca o fata ii face.Se simte INCREDIBIL, unic, si lasand la o parte gustu sau alte lucruri sexul oral ca e la baieti sau ca e la fete e placere maxima si ceva de neuitat.

| anonim_4396 explică (pentru Danysan):

Sunt baiat; eu sunt cel care intreaba daca o fata se simte bine ...iti dai seama ca no s-o intreb pe ea asa din senin

| Hombre a răspuns (pentru anonim_4396):

"Sunt baiat; eu sunt cel care intreaba daca o fata se simte bine ...iti dai seama ca no s-o intreb pe ea asa din senin"
Baga botu la savarina fratioare ca nu se supara ba chiar ii va place.

| Exilee a răspuns:

Ce scarbos!

Pe cat de placut este ( precum "marul cel dulce al Evei"), pe atat de degradant si imoral este.

Esti un om, o fiinta capabila sa inainteze in moralitate, intelepciune, iar dumneata vrei sa particpi la fapte pe care nici animalele nu le fac! Dar de ce trebuie sa faci asta? AI vazut un film pornografic? Renunta si nu deveni si tu o imitatie ieftina! Renunta in a le mai privi si stapaneste-te! Esti in floarea tineretii, deci ai nevoie de o educatie sexuala stabila, un mod de a privi lucrurile cat mai corect si desigur sa ai si cumpatare!

Asa ceva se cheama "sodomie" si desigur este o patima deoarece este socotit ca fiind un act de desfrau!

| NOname a răspuns (pentru Exilee):

Nu înţeleg care e problema ta, exile. În patul tău poţi să faci ce-ţi trece prin cap şi poţi să ai prejudecăţi câte vrei (poţi să şi mori virgin, treaba ta), dar de ce ţii neapărat să le impui şi celorlalţi?
Te-a întrebat omul dacă îi dai voie să facă sex oral iubitei?
Nu servi morala din Evul Mediul (by exile) neîntrebat! Doar scârbeşti prin penibilitate şi aroganţă stupidă.

| Jackul336 a răspuns (pentru Exilee):

Gresesti. exista si la animale practica respectiva si nu vad mai mare abatere de la firesc decat prejudecatile de orice natura si abstinenta sexuala; bine ca is mai normali popii pedofili /homo si alte trasnai.Bine ca lumea se duce sa pupe mortaciuni in biserici si tocmai pupatorii de moaste sunt cei mai revoltati cu practicile sexuale existente in culturile orientale

| NOname a răspuns (pentru Exilee):

Aşa, mai pe limba ta...
http://youtu.be/udR0KBCbs6U

| HueyFreeman a răspuns:

Daca la sfarsitul actului sexual tu ai terminat si ea nu, ar fi politicos as o ajuti sa ajunga la orgasm, nu sa o lasi cu buza umflata.

| Florenta16 a răspuns:

Da, o fata se simte extraordinar si poate ajunge la orgasm usor, daca ii se face sex oral, ca si la baieti de asemenea. Este acea placere incontrolabila de care ai parte ori mai putin ori mai mult, in functie si de intensitate. Chiar si cu limba, o poti face sa aiba orgasme multiple, si nu se simte aiurea. Daca o iubesti si este a ta, ai pupa-o peste tot. Bafta!

| RAY a răspuns (pentru Florenta16):

Explica de ce se simte asa ce anume cazeaza degeaba spui efectu explica cauza

| Vektor a răspuns:

Iar o dat navala pocaitii pe aici.

my friend, voi sa faceti ce va trece prin cap si ce va face sa va simtiti bine (pentru tine si partenerul/ra tau).

| Jackul336 a răspuns (pentru Vektor):

Fiecare eliber cu parerea lui. In fond suntem unii si irepetabili

| Exilee a răspuns (pentru Jackul336):

AHH Este zadarnic sa-ti explic.

AI liber-arbitrul. Facem ce vrem cu el, dar nu mi se pare corect ca el sa urmeze pe deplin sfaturile noastre. Are si el discernamant, cumpatare intr-o oarecare masura. NU inteleg de ce nu-si intreaba parintii.
Se vede ca dumneata iti sustii punctul de vedere prin sofisme. Nu este autentic deloc si lipsa de seriozitate ma obliga sa te ignor.

Apropo, crestinismul NU va forteaza, ci DOAR VA ARATA LIMITELE.

| Hombre a răspuns (pentru Exilee):

"AI liber-arbitrul. Facem ce vrem cu el, dar nu mi se pare corect ca el sa urmeze pe deplin sfaturile noastre. Are si el discernamant, cumpatare intr-o oarecare masura."
Tu cand esti corect?
Iata ce spui in prima postare;
" Dar de ce trebuie sa faci asta? AI vazut un film pornografic? Renunta si nu deveni si tu o imitatie ieftina! Renunta in a le mai privi si stapaneste-te!"
Liber arbitru zici? Pai daca nu vrei sa urmeze "sfaturile noastre" de ce ii dai sfaturi?

| Exilee a răspuns (pentru Hombre):

Ce faci tu cu caprele tale pe meleagurile mele?

| Hombre a răspuns (pentru Exilee):

Caut o partenera sa ne destrabalam. Cica la judecata cereasca primi care intra sunt cei cu fapte, cei curati ca tine stau in carantina pana la sfantu' "Asteapta o vesnicie". Deci reorionteaza-te altfe nu pui piciorul in rai prea curand.winking

| Exilee a răspuns (pentru Hombre):

AHH, daca stiam ca printre raspunsurile tale se estompeaza acest "gram" de ironie, mai bine nu dadeam REPLAY.

| Hombre a răspuns (pentru Exilee):

Mai bine umor nu ironie. Apropo, ai suparat fetele de aici, toate vrea sex oral si tu le dai praf de stele.laughing

| Jackul336 a răspuns (pentru Exilee):

Iti inteleg convingerile tale.Tu l-ai piperat putin cu opiniile tale insa tipul nu te-a piperat la randul lui cu opiniile lui. El nu a facut reclama ci pur si simplu cerea opiniile de la persoanele eligibile.
Si da, in canoanele bisericesti sunt catalogate drept preacurvii, iar cel in cauza e oprit de la ritualul de impartasanie 20 de ani! Adica cu 5 ani mai putin decat in cazul unui ucigas si cu 19 ani mai mult decat in cazul unui hot!

| Exilee a răspuns (pentru Jackul336):

Gata, numai trebuie sa deviem. Daca vrei, editeaza te rog raspunsul si o lasam balta!

| contαbαndonαt a răspuns (pentru Exilee):

Chiar eram curioasa, tu ai facut curatenie in lista ta de ignor?

| Exilee a răspuns (pentru contαbαndonαt):

Nu am pe nimeni la ignor. De ce?

| contαbαndonαt a răspuns (pentru Exilee):

Pentru ca intr-o perioada m-ai avut la ignor, si nu intelegeam de ce.

| anonim_4396 explică (pentru contαbαndonαt):

Sa nu te miri daca vezi ca esti ignorata din senin de vreun utilizator cu care n-ai interactionat niciodata. TPU-ul e plin de mistere.

| contαbαndonαt a răspuns (pentru Exilee):

Si la cum te grabesti sa-mi rasp., se pare, nici n-am sa inteleg.Dar e ok, e ok, ca doar pe tine te aborda prea multa lume interesanta aici pe site, si nu mai aveai timp si pentru neinteresantii ca mine...

| Exilee a răspuns (pentru contαbαndonαt):

Nu inteleg. De-obicei eu cand ignor persoanele, fac asta pentru o perioada lunga de timp.

" si nu mai aveai timp si pentru neinteresantii ca mine." Nu te subestima. Abia am intrat.

| contαbαndonαt a răspuns (pentru Exilee):

Ah, am inteles acum, uitasem sa mentionez aceea ca, intre timp, mi-am schimbat nickname-ul, insa sint acelasi user care gandeste-n culori reci.Si acum, ca ti-am amintit de mine, ma poti ignora de-a binelea.Sint constienta de faptul c-o merit de la unii de pe aici, printre care si tu, deci n-am de ce a ma plange. Vroiam doar sa stiu sigur motivul pentru care ai ales sa ma bagi la lista neagra, atat.O-kay, probabil ca nici n-ai sa-mi mai rasp. la reply, i just got to deal with it.

| Exilee a răspuns (pentru contαbαndonαt):

SUntem intr-un mediu virtual. Am inteles cine esti. Si da te-am avut la ignor! Dar nu inteleg nici eu de ce te-am dat, asa ca te-am scos. Sunt totusi surprins.

| contαbαndonαt a răspuns (pentru Exilee):

Surprins, de ce?

| Exilee a răspuns (pentru contαbαndonαt):

Ca am avut pe cineva la "Utilizatori Ignorati" fara a stii motivul. Greseala mea stiu.

| NOname a răspuns (pentru Exilee):

VreauSaZborCatreStele: "Nu inteleg. De-obicei eu cand ignor persoanele, fac asta pentru o perioada lunga de timp."

De obicei?
Să înţeleg că ar trebui să mă simt flatată, curiozitatea ta pentru mine depăşindu-ţi obiceiul de struţ şi impulsul de a nu mă vedea (la fel şi al drăguţei care-ţi cere socoteala)?hee hee

| Exilee a răspuns (pentru NOname):

Nu sunt obisnuit sa dau la nimeni butonul "ignore" si nici nu s avea de ce. S-a intamplat sa fie o mica scapare, astfel nu inteleg.

| contαbαndonαt a răspuns (pentru Exilee):

Bine, pe viitor sa stiu sa nu mai dau ocazie acestor "mici scapari".

| NOname a răspuns (pentru Exilee):

Interesant. Tu ai deja minim două "scăpări", eu niciuna.
Ce ţi-e şi cu "scăpările" astea...se întâmplă doar unora, iar pe alţii îi ocolesc.hee hee

| Exilee a răspuns (pentru contαbαndonαt):

Nu este vorba de tine. A fost vina mea.

| contαbαndonαt a răspuns (pentru Exilee):

Nu are nimic, esti scuzathappy

| Exilee a răspuns (pentru contαbαndonαt):

Un an nou fericit, imbelsugat, fiind inconjurata de dragoste, liniste sufleteasca si implinire a tuturor dorintelor iti doresc! happy

| contαbαndonαt a răspuns (pentru Exilee):

Multumesc frumos love struck, si tie iti doresc la fel, si distractie placuta in aceasta seara.

| Jackul336 a răspuns:

Da! insa trebuie sa ai vointa si indemanare