| Oxa a întrebat:

Este un baiat care vine pe la scoala la noi si face antrenamente cu niste colegi (de scoala) la volei si cand m-am intors cu sptele spre usa a venit pe la spate m-a imbratisat si apoi m-a >gadilat...:" Credeti ca ma place?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| gabytz18 a răspuns:

Posibil. Poti verifa asta. Data vitoare atrage-i tu atentia stai de vb cu el 2-3 minute si fa-i ochi dulci dupa aia incearca sa-l ignori putin sa vezi daca vine la tine. LAsa-l sa se chinuie putin. Daca se chinuie te place. Daca nu incearca sa te cucereasca poate e timid si tot te place laughing))). Te descurciwinking

| Oxa explică (pentru gabytz18):

Din cate stiu baiatul asta e mai mare ca mine cu. suficient dar azi eram imbracata intr-un maieu decoltat (fac ping-pong) si am intrat in sala de sport era in picioare si vorbea cu 2 prieteni de-ai lui si le zice cica asta e fata aia prietenul lui se uita la mine ma masoara din priviri se uita atent la formele mele si dupa completeaza baiatul de care imi place si mai joaca si ping-pong...gen e buna si joaca si tenis de masa laughing) iar acum ma gandesc cum sa fac sa-lconving sa vina la sala cu mine Duminica... sunt sigura ca v-a accepta dar nu stiu cum sa-i zicstraight face:O3

| Oxa explică (pentru gabytz18):

Miest cam rusinehee hee

| gabytz18 a răspuns (pentru Oxa):

Ii poti propune sa te invete putin volei si tu il inveti putin tenis de m, asa, cheama-l pur si simplu cu tine la sala. AI grija cu el, cred ca e genu de baiat caruia ii plac fetele, nu e nimi caru in asta, nu conteaza ce a facut innaite, conteaza cum e in momentul cand e cu tine. Trebuie sa-i castigi respectu. Uita de faza cu respectu, doar cheama-l la sala pur si simplu si incearca aa-l faci dupa aia sa umble el dupa tine. E de ajuns sa te vada putin interesata de el si dupa aia sa o lasi mai moale, daca te vede si sexy :X o sa vina elwinking

| Oxa explică (pentru gabytz18):

Nu stiu cum sa-i zic... :O3 mi-as dori sa vina cu mine maine la sala dar chiar nu stiu cum sa-i zic... aveti idee?:O3

| gabytz18 a răspuns (pentru Oxa):

Bate apropouri, ma duc maine la sala si nu am cu cine.winking

| Oxa explică (pentru gabytz18):

L-am intrebat scurt si la obirct sa vedem ce zicebatting eyelashes laughing

| gabytz18 a răspuns (pentru Oxa):

NU cred ca te refuza, asa imi zice mie intuitiawinking

| Oxa explică (pentru gabytz18):

happy uff ce ma enerveaza ca e pe telefon si rapunde dupa cateva ore :@

14 răspunsuri:
| raspunz a răspuns:

Sigur că da!

| xALeXdXx a răspuns:

OFF, dificila intrebarea, din ce spui tu da, dar poate fi si un gest de prietenie happy, eu ti-as sugera sa faci un pic pe sionu si sa fii cu ochiu pa el vreo 2 saptamani dupa daca te convingi ca te place spune-i-o in fata cu curaj "Ma placi?" dupa aia iti dai seama 100%

Răspuns utilizator avertizat
| CrazyTeenager a răspuns:

E atras de tine.

| jokerul88 a răspuns:

Pai mai bagate in seama cu el! cand un baiat face asa ceva insemna ca simte o atractie fata de tine

| AllexutzaMeOriginalOfficial a răspuns:

Daca si tie iti place de el, ar fi bine sa-i spui ce simti si sa nu-l mai lasi sa astepte ca poate il pierzi! Baga-te-n seama cu el.Plimba-te pe langa banca lui! Da-te mare si scoate-ti lucrurile frumoase in comun si totul o sa fie OK!happyInainte sa te duci la scoala fa-te frumoasa, da' nu prea mult ca unii baieti urasc asta... Putin rimel, fond de ten, putin creion de ochi (foarte putin) si luciu de buze, balsam de buze sau strugurel, parfum si spray...Scoate-ti ochii in evidenta si lasa-ti parul intr-o coafura care te avantajeaza!
Lasa-l sa te simta! Succes!