| Alwee a întrebat:

Cum v-am spus si in celalante intrebari am fost cu un baiat care si-a batut joc de mine acum am aflat ca o place foarte mult pe prietena mea cea mai buna, ea a zis ca n u vrea sa fie cu el ca nu o place da stiu ca il place ca mi-a zis mai demult inainte sa il plac eu dar nu se pune cu el pentru mine, ...am ajuns sa plang in fiecare zi pentru el il iubesc prea mult ce pot face. va rog ajutati-ma dau funa+ vot sad

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Te gandesti la un baiat care sa fie ca tine si sa te iubeasca, cu cat mai mult te gandesti la el cu atat mai repede vei avea parte de el.