| Luuuv a întrebat:

Imi place de un baiat... El este in clasa a 7-a iar eu intr-a 6-a.Nu are prietena si P. S. eu sunt prima fata care il place.Am multe prietene in clasa lui si intr-o zi o fata eu zis ca il plac(el deja stia ca o colega de-a mea i-a spus) si ii arata fata aia cui ii place de el si i-a spus ca crede ca sunt draguta.Si inca un baiat de la el din clasa mi-a zis ca i-a zis lui ca is scumpa.Acum nu stiu...ma place sau nu? Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| und3c3ive a răspuns:

happy Pai daca a zis ca esi draguta. te place happy Acum. stiind ca tie iti place de el. poate va face el primul pas. daca nu. ia-ti inima-n dinti si vorbeste tu cu el. poate el e mai timid:*

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Cred ca te place tongue.

| gabriela007 a răspuns:

Daca a zis ca esti draguta poate inseamna doar ca ii place cum arati. Conteaza si faptul ca nu va cunoasteti, nu stiti ce va palce unul altuia... Dar a zis ca esti skumpa. poate te place, ar trebui sa-l intrebi. Nu trebuie sa ai incredere in colegii lui, poate mintwinking. Succes si pup :*:*:*:*

| Luuuv explică:

Mada...stii si uh foarte bine ce e...si stii ca ei nu au mintit waiting

| deni a răspuns:

Nu stiu nu vreau sa iti dau sperante desarte dar cred ca daca a spus ca esti draguta te place dar poate sa si minta prieteni lui ca sa iti faca o farsa sau ceva de genul asta