| DariaZ a întrebat:

Estea2 a oara când am contact sexual în timp ce sunt pe menstruatie, iar pe iubitul meu îl ustura în zona intima. Doar când am făcut pe menstruatie a avut senzația aceasta, in rest, nu. Ce poate fi?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cind esti la menstruatie nu este ok sa faci sex, nu poti astepta tu sau el pana trece menstruatia? Ca nu va dura o vesnicie

| Violleta2022 a răspuns:

Are Infectie!
Eu tot va spun sa nu mai faceti sex in cea mai scarboasa si murdara perioada a femeii, si voi nu intelegeti... ca nu ramai tu gravdia dar poti afec infecii urate, atat femeia cat si barbatul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am făcut sex cu femei pe stop așa și numai FĂRĂ prezervativ și nu am avut nimic niciodată

- ea în poziția capră și cârpă sau prosop pe pat să nu se murdărească patul

- eu terminam în femei și eram PLIN de roșeață pe partea din față și pe picioare

- ele erau pline de roșeață cursă pe picioare

Cu minim 10 femei am făcut sex și pe stop între 20 de ani și 28 de ani când m-am însurat și cu nevasta am făcut cam până la 35 de ani sex și pe stop.

DECI - el NU are usturime din cauză că face sex cu tine când ești pe stop.

| FilipSorin a răspuns:

Boala+Dumnezeu a vrut sa faca asta, asta se numește preacurvie si este mare pacat, Dumnezeu răsplătește si pedepsește.
Daca dorești sa va ajut legat cu Dumnezeu si cu pacatul asta imi poti da mesaj pe insta, ma cheama filipsorin.sw

| adorbanii a răspuns:

O boală cu transmitere sexuală

| DariaZ explică (pentru adorbanii):

Dar eu nu simt niciun disconfort. Înainte eu mai eram cea care tot făceam candida și el nu avea nimic.